reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

O Matko serio wam tak szaleją hormony? :p U mnie stabilnie tylko leniwie- spać spać spać :D
Serio, taki płaczek się ze mnie zrobił. Nie daj boże jakaś Sarsa poleci w radiu czy inna piosenka o miłości to juz mnie na ryk bierze. Gdzie bardzo nie lubie tego typu muzyki
 
reklama
W ogóle miałam dziwną sytuacje. Badalam TSH w diagnostyce, wyszło mi 1,6 wiec super, sie cieszyłam. Na nastepny dzien badali mi TSH w szpitalu i wyszło 3,4. Orientuje sie ktoś czy mozliwe sa takie skoki? Czy raczej pomyłka?
 
W ogóle miałam dziwną sytuacje. Badalam TSH w diagnostyce, wyszło mi 1,6 wiec super, sie cieszyłam. Na nastepny dzien badali mi TSH w szpitalu i wyszło 3,4. Orientuje sie ktoś czy mozliwe sa takie skoki? Czy raczej pomyłka?

@molly38 pisała wcześniej, że jej na początku wyszło 10, a przy kolejnym badaniu dużo, dużo mniej, więc widoczne takie wahania się zdarzają. Ale to już może poczekajmy, aż ona się wypowie

@Kimpossible a z OM który tydzień? Ja pod koniec 5 tygodnia miałam pęcherzyk z malutką kropeczka w środku, więc pewnie zarodek niedługo się pojawi
 
Ja badalam tsh 2 tyg temu 2,7 a w zeszłym tygodniu 5! Nie wierzę w te 5, było robione w alabie, nienawidzę tego laboratorium. A ten wynik 2,7 był robiony w Instytucie Onkologii.
 
reklama
Do góry