reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

@justynadziuk super! Ale zazdrosze :) ja mam wizytę w środę, tak bardzo nie mogę się jej doczekać! Chciałabym już zobaczyć jak kropka pulsuje. Ostatnio, prawie 2 tygodnie temu, był tylko pęcherzyk.
Z dolegliwości to od wczoraj mega bolą mnie sutki. Piersi nie, nawet się nie powiększyły (niestety hah), ale same sutki stały się mega wrażliwe. Aż mi się przypomnialy początki KP z Synkiem :D ała!
 
reklama
Ja dlatego w miałam 2 straty i potem kolejna ciążę donosilam właśnie na fraxy. Więc teraz nie ryzykujemy i też biorę. Robiłam sobie badania genetyczne w kier trombofilii po tamtych stratach i mam mutacje jednego genu,ale takiego mniej istotnego więc ta fraxy jest bardziej profilaktycznie.
 
Mogę oddać 10kg za darmo
emoji12.png

Ja też :)

@justyndziuk gratuluję. Śliczne maleństwo. Po co takie zastrzyki?

@Ewkaa0606 moja też kaszle jak opętana.

@Paulaaa93 w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów. Teraz 9 tydzień i też jest ok, lekkie mdłości i zawroty głowy miałam coś koło 7 tygodnia, ale szybko minęły. Tak więc możliwe, że jesteśmy w grupie szczęściar, których ten problem nie dotyczy :)

@Aleeksandraa też mam wizytę w środę :)
 
Ja też :)

@justyndziuk gratuluję. Śliczne maleństwo. Po co takie zastrzyki?

@Ewkaa0606 moja też kaszle jak opętana.

@Paulaaa93 w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów. Teraz 9 tydzień i też jest ok, lekkie mdłości i zawroty głowy miałam coś koło 7 tygodnia, ale szybko minęły. Tak więc możliwe, że jesteśmy w grupie szczęściar, których ten problem nie dotyczy :)

@Aleeksandraa też mam wizytę w środę :)

@Kattee No to tylko się cieszyć :*! Ja urodziłam się w czepku a to niby szczęście przynosi haha :D tak czy siak, każda z Nas je ma nosząc pod sercem cud bądź już dziecko w ramionach <3
 
@Mama1990 Jejku, biedna, oby szybko minęły te dolegliwości, bo zapewne mega się męczysz :( a w którym tyg jesteś? Ja to na razie nie mam żadnych wymiotów, ale pewnie też mnie to czeka, czy zdarzyło się którejś nie mieć tych objawów przez całą ciąże? :*
Ja miałam pełno różnych dolegliwości w ciąży, ale akurat mdłości i wymioty mnie ominęły całkowicie. Teraz też nie mam mdłości i mam nadzieję, że się nie pojawią.
 
reklama
Do góry