reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja licze tak że jeżeli jest 6t2dc to jest to aktualnie 7 tydzień. Dlaczego że 6 jest zkonczony a zaczal sie 7 [emoji6] tak samo lekarz. Zreszta nie licze tak naprawde dni ciąży [emoji23] wystarczy mi powiedziec 2 miesiac [emoji6]
 
Hej dziewczyny :) dzisiaj robiłam badania krwi, pomału do mnie dochodza przez internet i martwi mnie jeden wynik- eozynofile. Mam dwa "pomiary" jeden to 0.09 tys/¶l (jest tam trochę inny znak, ale nie mam go w tele, mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) gdzie normą jest 0.10tys/¶/- 0.50 tys/¶l, oraz 0.8%, a norma jest 1.0%-5.0%. Wychodzi na to, że obydwa wyniki są poniżej normy. W internecie nie mogę znaleźć żadnej informacji, może Wy wiecie o co chodzi? Bo zaczynam panikować :(
 
Tak, jest to jeden z parametrów morfologii
Już wygooglowalam hehe...Kochana to ja akurat mam to dużo powyżej normy hehe i jeszcze trochę innych parametrów:) a jak z leukocytami? W normie?
Może po prostu masz jakąś infekcje typu przeziębienie lub coś:) jeśli tylko to jest podwyższone to luzik;)
 
reklama
Do góry