reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Już wygooglowalam hehe...Kochana to ja akurat mam to dużo powyżej normy hehe i jeszcze trochę innych parametrów:) a jak z leukocytami? W normie?
U mnie kilka innych parametrów też, ale resztę sobie wyggoglowalam i coś tam wiem :p a tutaj nie mogę nic znaleźć.. leukocyty 11.43 tys, czyli z tego co wyczytałam dla kobiet w ciąży jest w normie :)
 
reklama
U mnie kilka innych parametrów też, ale resztę sobie wyggoglowalam i coś tam wiem :p a tutaj nie mogę nic znaleźć.. leukocyty 11.43 tys, czyli z tego co wyczytałam dla kobiet w ciąży jest w normie :)
Ja mam prawie wszystkie podniesione o połowę;)
Link do: Eozynofile (eozynocyty, EOS): podwyższone lub poniżej normy

Spokojnie:) ja zawsze mam coś nie halo z tym rozmazem z morfologi:) ale przeważnie wina infekcji lub alergii (jeśli masz może być to)...
Najlepiej zadzwoń do lekarza:) na bank cię uspokoi...
 
Jeśli ogólna liczba leukocytów jest w normie to ze spokojem. Eozynofile martwią nas zwykle gdy są powyżej normy gdyż zwykle świadczą o pasożytach ew o alergii.
 
Jeśli ogólna liczba leukocytów jest w normie to ze spokojem. Eozynofile martwią nas zwykle gdy są powyżej normy gdyż zwykle świadczą o pasożytach ew o alergii.
Właśnie o tym pisałam hehe..ja mam to zawsze wyżej, pasożytów brak, a alergia może i jest. Może też być AZS lub ŁZS.
 
Chciałam mu pokazać wyniki dopiero jak dostanę wszystkie, żeby mu nie zawracać głowy 15 razy, ale chyba będę musiała zadzwonić..
Ja też któreś miałam całą poprzednia ciążę złe wyniki i lekarz nawet na to nie zwrócił uwagi, ale nie pamiętam co to było, wiec jeśli się martwisz to skonsultuj się z lekarzem.

Widze, że każdy lekarz inaczej liczy [emoji16] mój poprzedni że skoro 5+6np to że jest to już 6 tydzień. Ciekawe jak teraz, bo ten u którego byłam na USG chyba najtrafniej określił 5/6 tydz [emoji4]
 
Dziewczyny slyszalyscie o detektorach plodu do domowego sluchania bicia serca? Podobno juz od 10 tygonia. Ciekawa jestem tego. Moglo by to troche zmniejszyc starch jak by sie slyszalo ze serduszko bije
 
reklama
Dziewczyny slyszalyscie o detektorach plodu do domowego sluchania bicia serca? Podobno juz od 10 tygonia. Ciekawa jestem tego. Moglo by to troche zmniejszyc starch jak by sie slyszalo ze serduszko bije
Ja słyszałam, że od 12 tc się je stosuje. Ja nigdy nie używałam, ale myślałam o tym. Tylko nie wiem czy bym się bardziej nie stresowała gdybym tętna nie mogła znaleźć, a potem jak dziecko się wierci to nawet czasem pielęgniarka nie może znaleźć
 
Do góry