reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@natala95 testy moze się mylą, a może po prostu jest jeszcze wcześnie na wykrycie, być może miałaś później owulację podczas tego cyklu. Na Betę zawsze możesz iść, chociażby dla swojego spokoju [emoji6]
 
reklama
Cześć. Nieśmiało dołączę do Was. Dzisiaj mamy 8+3. Termin na 8.09.2019. Jest to moja druga ciąża, poroniłam pol roku temu. W związku z tym uznałam, ze muszę się oderwać od trudnych tematów i postarać się po prostu cieszyć razem z Wami.
Witam kolejną wrześniówkę :) dużo jest nas tutaj po stratach. Razem raźniej przechodzić przez te stresy ;)
 
A czy któraś z Was przypuszcza zaciążyła w okolicy 5-7.01? :p ja miałam owulacje tydzień później niż powinnam mirc, więc mam tydzień młodszą ciąże niż pokazują różne aplikacje, które sugerują się datą OM :/ od razu przypomina mi się stracona ciąża, która zdiagnozowano była jako "tydzień mniejsza niż powinna być" :/
 
@natala95 wiem co czujesz bo też przez to przechodziłam, ale trzeba wierzyć że będzie dobrze. A brak @ traktować jako dobry znak. Zrób bete i będziesz spokojniejsza.

@aleksandra mnie się prawdopodobnie przesunęła owulacja na początek stycznia i ciąża jest o około tydzień młodsza. Też się boje...a do powtórnego USG jeszcze tyle czasu [emoji849]
jak byłam wczoraj na USG to wg OM 6t3d a na USG tylko pecherzyk i słowa lekarza "ja na razie ciąży nie widzę ale proszę powtórzyć najwcześniej za tydzień i będzie wiadomo". Ale jestem dobrej myśli....
 
@natala95 wiem co czujesz bo też przez to przechodziłam, ale trzeba wierzyć że będzie dobrze. A brak @ traktować jako dobry znak. Zrób bete i będziesz spokojniejsza.

@aleksandra mnie się prawdopodobnie przesunęła owulacja na początek stycznia i ciąża jest o około tydzień młodsza. Też się boje...a do powtórnego USG jeszcze tyle czasu [emoji849]
Jutro pojde i zobacze a jesli to nie ciaza to co to moze byc
 
@natala95 jeśli beta nic nie wykaże to warto się umówić do ginekologa. Moze stres lub inne czynniki spowodowały spóźnienie, nawet duże @. Ale wierzę że wszystko będzie dobrze i beta rozwieje Twoje wątpliwości
 
A to mój zestaw na kolejne miesiące:(. Rano byłam tak zestresowana, że muszę się sama kluc, że 7 razy próbowałam i za żadnym ani tyci kropelki krwi nie było
1548873351877544017233.jpg
 
reklama
A czy któraś z Was przypuszcza zaciążyła w okolicy 5-7.01? [emoji14] ja miałam owulacje tydzień później niż powinnam mirc, więc mam tydzień młodszą ciąże niż pokazują różne aplikacje, które sugerują się datą OM :/ od razu przypomina mi się stracona ciąża, która zdiagnozowano była jako "tydzień mniejsza niż powinna być" :/
Ja nie przypuszczam ja wiem że zaszłam w ciążę 6.01,mialam wtedy owulacje a kochaliśmy się tylko raz więc innej możliwości nie ma [emoji28] ale ja jeszcze nie bylam na usg
 
Do góry