reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny nie ma co panikować:) będzie dobrze i tego się trzymajcie! Nie ma innej opcji;)

@justyndziuk na pewno tak będzie;) będziesz już wszystko ładnie widzieć...

Ja np się cały czas boję że serduszko babelkowi stanie...ehh....
 
Aleeksandraa, justynadziuk, dziekuje :*
az mnie jeszcze bardziej przerazilo, jak wiele nas jest. nie wiem, czy wy tak mialyscie, ale zawsze po prostu slyszalam o ciążach siostr, koleżanek i kuzynek, i żadna, ale to żadna nie miała problemów, gdy już zaszla w ciaze. owszem, kilka staralo się dluzej niż np. 3 cykle, ale gdy już były w ciąży nie miały wątpliwości, co będzie dalej. a gdy nam się to przytrafia, człowiek nie jest w stanie sobie wyobrazić, ze może się udac. porzednim razem chciałam biec kupować buciki i śpioszki, wybierac farbe do pokoiku, a teraz boje się nawet podejść do dzialu dziecięcego w sklepie
 
Dlaczego akurat tego sie boisz?
Nie wszystkim się dzieje cos zlego, niektóre mogą szczęśliwie doczekać do porodu, u Ciebie tez tak będzie, zobaczysz :)
Nie wiem, naczytałam się w necie za dużo głupot, akurat jestem w takim okresie "ryzyka" 9 tc, w środę 10 się zacznie;) cała reszta jest narazie ok...żadnych plamien mimo krwiaka itp...
Wiem wiem, ale czasem trzeba trochę popanikowac...ehh...
 
Cześć dziewczyny ja po wizycie :) serduszka bije , płód ładnie się ułożył tylko krwiak jest i to mnie martwi :( termin porodu na 17.09 wg OM 6t6d A na USG wyszło 6t3d. O to moja fasolka
IMG_20190128_141723.jpeg
 
reklama
Ale dziewczyny piszecie [emoji6] super! Witam nowe mamusie, tyle co dałam radę to nadrobiłam. Ja już pojutrze mam USG - W KOŃCU! doczekałam się [emoji6] a tak poza tym to u mnie nadal bezobjawowo, aktywnie, pogoda słoneczna wiec mnie chłopaki przeganiają po zaspach [emoji23]
 
Do góry