reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Mama1990 super wiesci! Gratulacje[emoji4]

@marii19 ja tez swirowalam... Po roku starań poszlismy do lekarza. Z mojej strony ginekologicznie na pierwszy rzut oka wszystko bylo ok. Mialam tylko niewielka cyste na jajniku. Dostalam hormony na zbicie, ale niestety jeszcze bardziej urosla. Ginekolog zdecydował o jej usunięciu, dostalam skierowanie na laparoskopie i spr. droznosci jajowodow. Okazalo sie, ze tylko jeden jest drożny, z lewej strony czyli tam gdzie byla cysta. Po usunieciu cysty zaszlam w drugim miesiącu [emoji6]

@pumelova czerwiec super miesiąc [emoji6]
 
reklama
Ja też mam termin na 17.09 ;)

No to ciekawe kiedy nam się uda urodzić :p Ty się dowiesz już niedługo pewnie jak masz pewną CC. Ja trochę na to poczekam jeszcze, bo cały czas licze na SN :)

Dzieki dziewczyny za gratulacje, czekamy na kolejne wieści z wizyt ale to chyba w lutym dopiero idzie nastepna?
Czy kto ma teraz wizyte?
 
Dziewczyny tyle Was jest ze jezzcze nie ogarniam[emoji38] czy ktoras z Was jest przed pierwsza wizyta u gin tak jak ja?

I kolejne pytanie.. Jak odstawialyscie swoje dzieci od piersi? Moja corka ma ponad 1,5 roku i nadal kp. Nie byloby problemu, gdyby nie ten okropny bol podczas karmienia od kiedy jestem w ciazy. Moja Marysia to cycoholiczka, choc i tak udalo mi sie ograniczyc Karmienia do nocy i 2 razy przed zasnieciem. Nie potrafi zasnac bez cyca. Nie toleruje smoczka, nie toleruje butelki... Podczas karmienia bol jak przy zapaleniu piersi[emoji17]

Ja jestem przed pierwsza wizyta [emoji6] odnośnie karmienia w czasie ciąży a raczej na początku to z tego co wiem trzeba odstawić dziecko bo jest większe ryzyko poronienia. Moja przyjaciółka tak straciła maleństwo bo za pozno odstawiła córkę, dopiero lekarz na wizycie jej powiedział ze to ryzykowne....
 
Ja jestem przed pierwsza wizyta [emoji6] odnośnie karmienia w czasie ciąży a raczej na początku to z tego co wiem trzeba odstawić dziecko bo jest większe ryzyko poronienia. Moja przyjaciółka tak straciła maleństwo bo za pozno odstawiła córkę, dopiero lekarz na wizycie jej powiedział ze to ryzykowne....
Przepraszam Cie ale najpierw się dowiedz z rzetelnych źródeł a potem strasz i siej ferment :) karmienie w ciąży (zdrowej) według aktualnej wiedzy jest bezpieczne Link do: Karmienie piersią i ciąża – najnowsza analiza
 
Dzieki dziewczyny . Ale nastawiam juz sie na najgorsze :( w nocy wypadly zemnie skrzepy krwi . Wiec juz nie spodziewam sie uslyszec zadnej dobrej wiadomosci na wizycie. Ale to dopiero o 19 :(
Smerfetka masz nie możesz się tak nastawiać, poczekaj, co Ci powiedzą lekarze. Trzymam mocno kciuki, daj znać po wizycie u lekarza.
 
Hej. Od piątku wieczorem biorę Duphaston, czuję się fatalnie :( nie mam siły na nic. Dziś pół nocy brzuch bolał mnie jak na okres. Czuję się tam w podbrzuszu tak ciężko :/ a do tego nie mam w ogóle ochoty na jedzenie, nie jadła bym nic bo wszystko mi w buzi pęcznieje :/
 
reklama
Do góry