reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@aerdgi najlepiej i najpewniej idź zrobić bete z krwi :) na pocieszenie powiem Ci że w pierwszej ciąży tydzień po spodziewanej @ dalej testy wychodziły mi negatywne a u mnie cykle jak w zegarku
 
reklama
@aerdgi koleżanka ma rację. Zrób betę;)
@Agnieszka kw spokojnie...może ciąża młodsza. Dużo jest na necie historia że w 7-8 tyg nic, a po tygodniu już ładnie serduszko pyka :)
@martoosia04 ja zostanę przy dwóch, na NFZ i tak mam wizytę raz w miesiącu, więc nic mi nie szkodzi. Też śledzę wątek sierpniowek i w szoku jestem...
@Koko88 trzymam kciuki mocno! Odpoczywaj i się nie stresuj kochana...
@Paula0606 a miałaś może jakiegoś małego krwiaczka? Leż , nie nos itp...bedzie dobrze!

Trzymam za was dziewczyny kciuki baaardzo mocno!!!

Teraz mam stracha...jutro na 16.30 wizyta prywatnie ehh....
 
Dziewczyny w ogóle nie ogarniam jeszcze Waszych nicków tu na forum, więc nie gniewajcie się na mnie że nie odpisuje każdemu ;) Ja nie widzę tutaj dziś żadnych złych wiadomości, głowy do góry laseczki i myślcie pozytywnie, wszystko będzie dobrze!!! Stres na pewno dobrze nie wpływa na maluszka! Ściskam Was mocno i myślami jestem z Wami [emoji3590]
 
@aerdgi koleżanka ma rację. Zrób betę;)
@Agnieszka kw spokojnie...może ciąża młodsza. Dużo jest na necie historia że w 7-8 tyg nic, a po tygodniu już ładnie serduszko pyka :)
@martoosia04 ja zostanę przy dwóch, na NFZ i tak mam wizytę raz w miesiącu, więc nic mi nie szkodzi. Też śledzę wątek sierpniowek i w szoku jestem...
@Koko88 trzymam kciuki mocno! Odpoczywaj i się nie stresuj kochana...
@Paula0606 a miałaś może jakiegoś małego krwiaczka? Leż , nie nos itp...bedzie dobrze!

Trzymam za was dziewczyny kciuki baaardzo mocno!!!

Teraz mam stracha...jutro na 16.30 wizyta prywatnie ehh....
3 tygodnie temu na usg wszystko było ok, żadnych krwiaczków nie było widać, no ale to mogło się zmienić. Na razie leżę plackiem, nic się nie dzieje i staram się już nie panikować.
 
Hej dziewczyny, staram się Was czytać regularnie, ale z półroczną kluską nie jest łatwo
Moja gin. zapisała mnie na piątek, więc jest dobrze :) jak będę po wizycie to dopiszę się do listy.
Ja czuję, że siedzi we mnie chłop, z córką w ciąży wymiotowałam do 17tc... schudłam wtedy 6kg, przez całą ciążę "przytyłam" 10kg, a po porodzie "zrzuciłam" 14kg, a teraz jedynie brzuch i piersi pobolewaką i apetyt dopisuje, że ho ho

Trzymam kciuki za wszystkie fasolki ❤
 
Cześć dziewczyny. Widzę że nastroje u Was dzisiaj nie za ciekawe :( trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Ja pierwszy raz pisze na tego typu forach, już sama nie wiem co myśleć. Od kiedy pamiętam cykle mam regularne, co 28 dni. (+/- 1) termin ostatniej @ to 20.12, kolejny powinien być 17.12 i wtedy zrobiłam pierwszy test - negatywny, drugi wczoraj tj. 20.01 popołudniu - negatywny. Może jutro z rana powtórzę test, chociaż tak bardzo nie chce znowu zobaczyć tej jednej kreski że sama nie wiem, może powinnam jeszcze zaczekać. Mam wielką nadzieję że dołączę do Waszego grona ;) Od ponad tygodnia jestem okropnie senna, od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze a od dzisiaj czuje ból piersi przy ściśnięciu. Poza tym wszystko ok, nie czuje się jak na @ (zazwyczaj ból podbrzusza, zachcianki, pryszcze i nabrzmiałe, obolałe piersi dzień przed i paskudna huśtawka nastrojów).
U mnie pierwszy pozytywny test wyszedł 10dni po terminie spodziewanej miesiączki i to taki blady ;) wcześniej nie było nawet cienia cienia :) mam cykle co 28dni z max wahaniem o 2dni, trzymam kciuki ❤
 
reklama
Do góry