reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Witam wrześniowe mamy. Mój test ciążowy również pokazał dwie kreski.
Teraz 4t5d . Planowany termin: 23 września.
Mam 37 lat i jestem mamą dwóch dziewczynek 12 i 7 lat. Mam za sobą również poród trzeciej córki w 18 tc.
22.01 wizyta u ginekologa (chyba trochę za wcześnie).
Na ostatniej wizycie (jakiś rok temu) jak wspomniałam o ciąży to stwierdził "ale w Pani wieku.....":). Tak mnie wkurzył że aż zrobiłam mu psikusa.

Pozdrawiam.

Bezczelny, no! [emoji53]
 
reklama
Dziękuję, mam nadzieję że
mu szczena opadnie ze wzruszenia:)
jaką betę miałyście w przewidywanym dniu okresu? Moja 230 w 32dc, około14dpo. Jak myślicie ok?
 
Ja nieśmiało się witam :)
widzę wątek już mocno rozhulany a ja chyba będę zamykać tyły ;) termin wychodzi mi na 29.09, dzisiaj powinna przyjść @ ale cisza a wczoraj zrobiony test :)
Mam już córeczkę, urodzoną w sierpniu 2017 :)
IMG_20190119_080315.jpeg
 
reklama
@82mama82 beta super:)
@marii19 witamy i gratulacje ;)
@Lovi23 my już mamy...mąż z synem ustalili na wyjeździe hehe

A mnie tata z babcią na obiad wyciągnęli , więc siłą rzeczy wyturlalam się z pod koca :) dzisiaj chłopaki wracają więc będzie koniec laby i porządku w domu:( ale coz...
 
Do góry