reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Wydaje mi się że taki spadek jest możliwy. Mi gdy zaczelam krwawic kazali zrobic bete. Jednego dnia mialam ok 2900 a po 48h okolo 500.
Otóż to. Poza tym przedział bety jest dość obszerny. Robiłam tylko jeden wynik. Być może we wtorek już spadała.
Ja również cieszę się, że oczyściłam się sama. Aczkolwiek nie trwało to jakoś długo. Teraz już tylko delikatnie plamie. I cały czas na brązowo. Rano tylko był fragment krwistej tkanki.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Obudziła mnie zgaga :/ chyba czas zaopatrzyć się w Rennie. [emoji33]
Do piątku i wizyty już coraz bliżej [emoji1307]
 
A mnie sikanko obudziło jak zwykle:) dzisiaj jadę do laboratorium z moczem sobie sama badanie ogólne zrobię...
Ja się wczoraj że zgaga kładłam...masakra ehh...

Ja wizyte mam jutro...zaczynam się stresować jak zwykle :p

Teraz o ile kojarzę to się zaczynają wizyty u ginka nie dziewczyny?

Miłego dnia Wam życzę:)bez mdłości hehe
 
A mnie sikanko obudziło jak zwykle:) dzisiaj jadę do laboratorium z moczem sobie sama badanie ogólne zrobię...
Ja się wczoraj że zgaga kładłam...masakra ehh...

Ja wizyte mam jutro...zaczynam się stresować jak zwykle [emoji14]

Teraz o ile kojarzę to się zaczynają wizyty u ginka nie dziewczyny?

Miłego dnia Wam życzę:)bez mdłości hehe
Dokładnie :) ja jutro robię badanie krwi i moczu żeby lekarz był na bieżąco, a w czwartek wizyta :) ciekawa jestem co mi powie :)
 
cześć ciotki! Trochę mi się urosło przez te 2 tygodnie :D

dawno mnie tu nie było ale trochę ponadrabiałam. Chwale się moim przystojniakiem, już widziałam to małe serducho!! coś pięknego! termin się skrócił o 1 dzień (3.09) :D Ale następnym razem zobacze je za miesiąc ;( ;(..... no ale odpalam jakiś serialik i pewnie zleci :D
 

Załączniki

  • 50243829_305699146737793_3585854150887342080_n.jpg
    50243829_305699146737793_3585854150887342080_n.jpg
    158,7 KB · Wyświetleń: 101
cześć ciotki! Trochę mi się urosło przez te 2 tygodnie :D

dawno mnie tu nie było ale trochę ponadrabiałam. Chwale się moim przystojniakiem, już widziałam to małe serducho!! coś pięknego! termin się skrócił o 1 dzień (3.09) :D Ale następnym razem zobacze je za miesiąc ;( ;(..... no ale odpalam jakiś serialik i pewnie zleci :D

Aj aj jakie śliczności [emoji7]
 
Liczę tylko na dobre wiadomości każdej z nas :) [emoji8][emoji1696][emoji1696]
No...może mi w końcu kartę ciąży założy(na NFZ):) w końcu jutro 8tc zaczynam hehe (byłam u niej w 6 to za wcześnie było) a badania mam przed sobą...
We wtorek idę prywatnie...czasem masakra z tymi 2 lekarzami, ale cóż...

Muszą być dobre! Innej opcji nie ma :)

@AniaBaniaProszekDoPrania u lala...pieknie:p ale urusl ten pęcherzyk hehe
 
reklama
Dziewczyny, znalazłam taką grafikę na Pinterest. Co Wam wychodzi z położenia dzieciątka?
IMG_3176.JPG


U mnie z położenia pęcherzyka, odpowiadałoby dziewczynce.
 
Do góry