reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja ide 26 dni po owu do gina i mam nadzieje ze jak juz 10dpo mialam test pozytywny to bedzie cos widać ;) to właśnie dwa tygodnie po spodziewanej @.

I wykrakalam swoje brak objawow, brzuch mnie dziś boli i mdli mnie coraz bardziej :/
 
reklama
A miałaś jakieś plamienie , które się zaczęło 5 dni temu? Chyba nie? Faktycznie bardzo dziwne... Może pomylili próbki? Ale czemu @ się spóźnila tyle czasu?
No właśnie. Chociaż nieraz zdarzały mi się bardzo długie cykle. Wcześniej nic się nie działo. Dopiero w sobotę po południu zaczęłam odczuwać lekkie skurcze. Nie chciałam panikować, ale wczoraj wieczorem zaczęło boleć mnie podbrzusze i pojawiło się plamienie. Nim dojechałam do szpitala znów dopadły mnie skurcze, no i tak się oczyszczam. Rano mocniej, teraz już nieco słabiej.
 
@Madlein z drugiej strony lepiej, że tak to się skończyło niż by mieli ci grzebać w środku..zdrówka Kochana! I powodzenia oczywiście :) ale wyniku bety nie rozumiem...
 
reklama
Do góry