reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny jeszcze jedna kwestia, ubioru! Wiem, że raczej nie powinno się uciskać brzuszka, ale czy na tym etapie (jak jeszcze brzuszka nie ma) obcisłe jeansy mogą mi zaszkodzić? Siedzę 8 godzin w pracy, jedyne co czuje to wzdęcia od tych spodni ale nic nie boli. Co o tym myślicie? Nie wpadam w paranoje? (Swoją drogą jak w domu się złapię na tym że siedzę z podkulonymi nogami odrazu zmieniam poze, mam schizy że mogę zgnieść swojego bejbika) o_Oo_Oo_O
A innych spodni nie masz ? [emoji16] Po co chcesz chodzić w dzinsach skoro nie jest Ci wygodnie :) Ja już zrezygnowalam z nich, wygoda na pierwszym miejscu
 
reklama
Dziewczyny jeszcze jedna kwestia, ubioru! Wiem, że raczej nie powinno się uciskać brzuszka, ale czy na tym etapie (jak jeszcze brzuszka nie ma) obcisłe jeansy mogą mi zaszkodzić? Siedzę 8 godzin w pracy, jedyne co czuje to wzdęcia od tych spodni ale nic nie boli. Co o tym myślicie? Nie wpadam w paranoje? (Swoją drogą jak w domu się złapię na tym że siedzę z podkulonymi nogami odrazu zmieniam poze, mam schizy że mogę zgnieść swojego bejbika) o_Oo_Oo_O

Ja mam jedne jeansy które mi są teraz w miarę luźne i jak mam gdzieś jakiś wypad to je zakładam, a tak to najwygodniej czuje się w legginsach [emoji3][emoji173]️
 
Właśnie dzisiaj mi się zdarzyło założyć opięte jeansy i stąd ta rozkmina, ale większość mam nie uciskających ;) Polecacie jakieś fajne sklepy z odzieżą dla mamusiek w rozsądnych cenach? Póki co zamówiłam bieliznę z Bon Prix, bo wszystkie staniki za małe i fajne majteczki na brzuszek mają więc już zamówiłam na przyszłość :)
 
reklama
Właśnie dzisiaj mi się zdarzyło założyć opięte jeansy i stąd ta rozkmina, ale większość mam nie uciskających ;) Polecacie jakieś fajne sklepy z odzieżą dla mamusiek w rozsądnych cenach? Póki co zamówiłam bieliznę z Bon Prix, bo wszystkie staniki za małe i fajne majteczki na brzuszek mają więc już zamówiłam na przyszłość :)
Ja kupiłam w hm. A w 1 ciąży kupiłam cała torbę używanych
 
Do góry