reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Moja corka cala noc miala tak brzydki kaszel ze boje sie co bedzie jak.sie obudzi :(
Co do brzucha to mi tez wywala, wzdecia okropne. Generalnie zapominam ze jestem w ciąży, bo ani nic nie boli ani nie kluje, no moze czasem, czasami mnie zemdli jak szybko ide po schodach albo jak wychodzę na zimne ale szału nie ma :p
Do piątku czas jakos zleci ale zaczynam sie stresowac.
 
reklama
Kara88 ostatnią miesiączkę miałam 6 grudnia, więc to chyba szósty tydzień. Ciągle towarzyszy mi napięcie brzucha od pępka w górę, a jak chwilę popracuję, to zamiast tego pojawia się ból brzucha. Nie łudzę się, że to przejdzie z czasem, bo poprzednia ciąża (mam dwuletnią córeczkę) to był jeden wielki skurcz i leżenie przez 6 miesięcy, więc teraz tylko marzę o tym, żeby wszystko się szczęśliwie zakończyło.
 
Dziewczyny ratunku. Mam taka ochotę na piwo że z kijem nie podchodź. Mąż mi kupił karmi.
Jest napisane na butelce bezalkoholowy napój piwny karmelowy MOGĄCY posiadać znikome ilości alkoholu do 0,5% .. Mogący - też się określili... nie wiem czy moge je pic w necie rożne opinie wizyta dopiero w środę a mnie chęć nie opuszcza
 
Kara88 ostatnią miesiączkę miałam 6 grudnia, więc to chyba szósty tydzień. Ciągle towarzyszy mi napięcie brzucha od pępka w górę, a jak chwilę popracuję, to zamiast tego pojawia się ból brzucha. Nie łudzę się, że to przejdzie z czasem, bo poprzednia ciąża (mam dwuletnią córeczkę) to był jeden wielki skurcz i leżenie przez 6 miesięcy, więc teraz tylko marzę o tym, żeby wszystko się szczęśliwie zakończyło.
Też ostatnia miałam 6 grudnia a co najlepsze z synem 3 lata temu ostatnią miałam 6 listopada :)
 
Dziewczyny ratunku. Mam taka ochotę na piwo że z kijem nie podchodź. Mąż mi kupił karmi.
Jest napisane na butelce bezalkoholowy napój piwny karmelowy MOGĄCY posiadać znikome ilości alkoholu do 0,5% .. Mogący - też się określili... nie wiem czy moge je pic w necie rożne opinie wizyta dopiero w środę a mnie chęć nie opuszcza
Wypij pół:) każde piwo 0% i tak ma w sobie trochę procentów...szwagierka non stop piła Leszki 0 ... Piwo dobre na pęcherz...szkoda że ja nie lubię...

Ja jutro idę na badanie moczu prywatnie, bo mnie coś ten pęcherz niepokoi...brałam Urosept(niby można bo ziółka), ale poprawa jest na krótko...
 
Dziewczyny ratunku. Mam taka ochotę na piwo że z kijem nie podchodź. Mąż mi kupił karmi.
Jest napisane na butelce bezalkoholowy napój piwny karmelowy MOGĄCY posiadać znikome ilości alkoholu do 0,5% .. Mogący - też się określili... nie wiem czy moge je pic w necie rożne opinie wizyta dopiero w środę a mnie chęć nie opuszcza
Ja bym nie pila karmi. Może Lech free?
 
reklama
W przeciągu dwóch dni wypiłam 2 karmi :/ też najchętniej bym nie Piła ale jak mam taka ochotę że bym wszystkich rozstrzelila to nie ma zmiłuj. Chociaż ogólnie piwa nie lubię i nie pijam jak nie byłam w ciąży. Postaram sie go nie pić już muszę sobie jakis zamiennik jeszcze poszukać, ale jak patrzeć na to z tej strony to nie moznaby było jabłek jeść bo w żołądku fermentują i też tworzy sie alkohol, jak i kilka innych produktów... Eh upewnię sie u gina w środę. Ale same wiecie jak to jest jak złapie ochota niepowstrzymana :(
 
Do góry