reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny raczej pewne. Endometrium miałam za małe jak na ciążę, zarodek jest po prawej stronie. Dziś czekam na wynik bety i kolejne usg. Ale nie mam wątpliwości. Krwawienie się nasiliło i wygląda bardziej jak normalna miesiączka, do tego coraz bardziej boli mnie prawa strona podbrzusza. Czekam na obchód, położne kazały mi już nic nie jeść i nie pić, więc chyba na cito będzie zabieg.
 
reklama
Jak zarodek jest w macicy to nie ciąża pozamaciczna, ale najgorsze to krwawienie :(( trzymaj się kochanie [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Cześć dziewczyny.
U mnie jakby stan w zawieszeniu. Zdrowotnie nadal kiepsko. Wciąż z uciążliwym katarem. Z brakiem apetytu :( i czuje cały czas takie zmęczone podbrzusze. Z lekkim bólem jak na @. W pt wizyta to opowiem wszystko lekarzowi. Myślałam, że odpocznę sobie a tu młodzi ferie mają i niestety w domu siedzą.
Nie mogę się doczekac, kiedy minie ten chorobowy stan, by moc cieszyć sie ciąża bo czuje sie mega osłabiona :/
 
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. Nie nadrobię wszystkiego, ale przeczytałam kilka ostatnich stron. Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero 21 stycznia, więc jeszcze niecierpliwie czekam na jakieś informacje.
Witamy i gratulacje:) w którym tyg jesteś?
Dziewczyny raczej pewne. Endometrium miałam za małe jak na ciążę, zarodek jest po prawej stronie. Dziś czekam na wynik bety i kolejne usg. Ale nie mam wątpliwości. Krwawienie się nasiliło i wygląda bardziej jak normalna miesiączka, do tego coraz bardziej boli mnie prawa strona podbrzusza. Czekam na obchód, położne kazały mi już nic nie jeść i nie pić, więc chyba na cito będzie zabieg.

Kochana...jesteśmy z tobą...

@Ann89 czekamy na info...

@martoosia04 ja jak na razie też jakoś nie mogę się w pełni cieszyć..te krwiaki..i cały czas coś mi się dzieje z podbrzuszem ehh...jak nie ciśnie, to kłuje itp
W środę mam wizytę u mojej ginki, zobaczymy od czego to gniecenie itp
 
Dziewczyny raczej pewne. Endometrium miałam za małe jak na ciążę, zarodek jest po prawej stronie. Dziś czekam na wynik bety i kolejne usg. Ale nie mam wątpliwości. Krwawienie się nasiliło i wygląda bardziej jak normalna miesiączka, do tego coraz bardziej boli mnie prawa strona podbrzusza. Czekam na obchód, położne kazały mi już nic nie jeść i nie pić, więc chyba na cito będzie zabieg.
Bardzo mi przykro :( trzymaj się dzielnie
 
Dziewczyny raczej pewne. Endometrium miałam za małe jak na ciążę, zarodek jest po prawej stronie. Dziś czekam na wynik bety i kolejne usg. Ale nie mam wątpliwości. Krwawienie się nasiliło i wygląda bardziej jak normalna miesiączka, do tego coraz bardziej boli mnie prawa strona podbrzusza. Czekam na obchód, położne kazały mi już nic nie jeść i nie pić, więc chyba na cito będzie zabieg.

Strasznie mi przykro :( trzymaj się [emoji8]
 
reklama
Do góry