reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Teraz z początkiem maja będę miała wizytę ciekawe ile mała już będzie miała jak byłam 8 kwietnia miała 10 cm. Malutka. Brzucha u mnie prawie ze nie widać. Ale tez jestem w miarę wysoka bo mam 168.



Ja zaczynałam z 62 a teraz około 69 kg przy wzroście 165. Kolejna wizyta 8.05 a poprzednia 8.04 i miałam już połówkowe, malutki ważył 227 gram już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty! Brzuch pojawił mi się w sumie z dnia na dzień a ruchy zaczęłam czuć mniej więcej półtora tygodnia temu, troszkę przypominają drżenie mięśni przy skurczach np. łydek ale już dziś w nocy tak się wiercił aż mnie to obudziło Miałaś jakieś zachcianki?
 
Ja zaczynałam z 62 a teraz około 69 kg przy wzroście 165. Kolejna wizyta 8.05 a poprzednia 8.04 i miałam już połówkowe, malutki ważył 227 gram już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty! Brzuch pojawił mi się w sumie z dnia na dzień a ruchy zaczęłam czuć mniej więcej półtora tygodnia temu, troszkę przypominają drżenie mięśni przy skurczach np. łydek ale już dziś w nocy tak się wiercił aż mnie to obudziło Miałaś jakieś zachcianki?
O to z wizytami idziemy równo. Tak samo miałam 8.04 i teraz tez mam 8.05 na I teraz będę miała dopiero połówkowe. Do tej pory nie miałam nic jak tego zwykle co miesiąc i prenatalne badania PAPPA. Ostatnio apetytu nie mam coś. Ale smaka miałam na gumy rozpuszczalne lizaki i lody i jak nigdy jabłek nie jadłam tak teraz codziennie po kilka.
 
O to z wizytami idziemy równo. Tak samo miałam 8.04 i teraz tez mam 8.05 na I teraz będę miała dopiero połówkowe. Do tej pory nie miałam nic jak tego zwykle co miesiąc i prenatalne badania PAPPA. Ostatnio apetytu nie mam coś. Ale smaka miałam na gumy rozpuszczalne lizaki i lody i jak nigdy jabłek nie jadłam tak teraz codziennie po kilka.

Ja przeszłam już fazę na musztardę- którą mogłabym jeść łyżeczkami, owoce tez były czekam co będzie dalej, ale póki co to przez całe święta nie tknęłam żadnego ciasta, nie ciągnie mnie do słodkiego ani troszkę
 
Ja przeszłam już fazę na musztardę- którą mogłabym jeść łyżeczkami, owoce tez były czekam co będzie dalej, ale póki co to przez całe święta nie tknęłam żadnego ciasta, nie ciągnie mnie do słodkiego ani troszkę
Ja jedynie jeszcze wodne lody kaktusy. No i u mnie jest tak ze dużo ludzi się ciagle zjeżdża na podwórko i ciagle grill.
 
O to ja w tym roku kończę 26 :)
I też myśle już o drugim! Marzy mi się córeczka
Ja teraz córeczkę będziemy się starać o chłopczyka. Ale wiadomo co ma być to będzie najważniejsze ze zdrowa. Byle się nie dać sfiksować. Niektóre mamuśki się nakręcają. A tego nie rób tak bo tak lepiej powinnaś rodzic normalnie a nie cesarka bo to inne uczucie i inna wiez matki z dzieckiem a to takie coś sobie kup przyda się. Może nie na 100 % ale doświadczenie jakieś mam. Mam czworo siostrzeńców 3 dziewczyny i chłopak siostra rodziła teraz w lutym i jestem na bieżąco.
 
reklama
Cześć dziewczyny przygarniecie mnie? Termin mam na 15.09.19. Po majówce idę USG połówkowe. Ruchy czuje słabe takie muskanie od środka i obawiam się czy jest wszystko dobrze. To pierwsza ciąża i ma być dziewczynka.
 
Do góry