reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Postanowiłam sobie ze w tej ciąży przytyje 4-5 kg czyli tyle co synek i wody. Póki co dam radę bo jadłowstręt mi na to pozwala. Całkowicie odstawiłam słodkie pozwolę sobie na loda latem i to zamiast jednego posiłku jeśli już
 
reklama
U mnie 13t5d i dalej nic nie przybralam... tzn na początku jakby przytylam kg, a później schudlam [emoji2] dziwnie [emoji12]
 
Ja od 1 grudnia byłam na diecie i łącznie do dziś -10 kg. I jest mi dobrze teraz samej ze sobą bo bardzo mocno schudła mi twarz i trochę biust i barki. Mi zawsze nogi chudną mam jak patyki i do tego długie a wielki cyc i przez to wydaje się niewymiarowa
 
U mnie 13t5d i dalej nic nie przybralam... tzn na początku jakby przytylam kg, a później schudlam [emoji2] dziwnie [emoji12]
U mnie 14+1 i waga od tygodnia w miejscu bo już nie wymiotuje i zjadam jeden posiłek dziennie. Ale ja nie jjem pieczywa białego, nie smażę albo jak najmniej bardziej pieke. Najgorsze ze mam wstręt do warzyw surowych i owoców tez i nie wiem jak tu jesc żeby było zdrowo
 
reklama
Ja nic nie przytyłam ale boję się że wywali mnie w kosmos z wagą. Lekarka dała pozwolenie na +15 kg w ciąży. Mam nadzieję, że uda mi się. Póki co trzymam dietę ale nie powiem grzeszki się zdarzają
 
Do góry