reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
My na przedpokoju też mamy duża szafę... Ale na upartego jakaś komoda by jeszcze weszła [emoji2] Ale bez sensu. Porządki się zrobi to więcej będzie miejsca [emoji23][emoji23][emoji23]
gdy u mnie sie robi porzadki, to znajduje miejsce na to, zeby postawic druga suszarke na ubrania. Nic wiecej :|
 
Dory, spoko. My w czerwcu kupiliśmy mieszkanie. Docelowo niecałe 49m2. Miało wystarczyć na nas troje. O tak mężowi płakałam, że ciasno, że przedpokój ciasny, że nie ma w nim szafy.... I tak w kółko. [emoji4] a teraz będziemy musieli zorganizować przestrzeń dla 4. Mąż już kombinuje [emoji4] przedstawia mi koncepcję gdzie łóżeczko stanie... Teraz będziemy wieniać drzwi wejściowe, latem okna i grzejniki. Wprowadziliśmy się nie robiąc nic poza sprzątaniem bo mieliśmy 3 dni. Ale damy radę [emoji4]
Ale moze macie normalny rozklad, a nie salon z kuchnia malutka plus sypialnia. No, albo tez jestescie nirmalni i nie macie tyle rzecyz, co my. To drugie tez biore pod uwage :p
 
Mamadwojki a chciałaś syna?:)

Dory ale słabo z tym developerem. Idealnie by było wcześniej się wprowadzić. No ale dobrze że wiecie to już a nie w sierpniu to się na spokojnie ogarniesz w obecnym mieszkaniu. Moim zdaniem może stać koło drzwi balkonowych albo po prostu kupić kolyske zamiast standardowego łóżeczka, one są mniejsze:)

Indziorka ważne że z bablem wszystko dobrze:)
Tak chciałam bo dwie córki już mam :*
 
Screen z filmiku :*
Screenshot_20190307_154340_com.huawei.himovie.overseas.jpg
 
Dory dobra żeby Cię wesprzeć to mam 100 metrów i nie wiem gdzie komode przestawić z przewijakiem który ma 1,20m [emoji23] to są problemy!
Wyrzuć połowę rzeczy albo sprzedaj, kupisz sobie nowe [emoji14]

Mamadwojki to super :))))
 
A skąd na fb na wrzesniowkach jesteś z innego forum czy dziewczyny się przeniosły ? . Ja jestem ma marcówkach 2012 ale z dziewczynami mamy fajny kontakt i czasem jak się uda raz na rok się spotykamy .
Jakieś kilka dni temu moderatorki zrobiły tajną grupę. Be sensu trochę, bo przecież dużo kobiet dopiero po prenatalnych dołącza.
 
Mamy 2 oddzielne pokoje. Kuchnia osobno. W pokoju syna antresola, więc tylko 2 małe komody i szafa zabudowana. W naszym pokoju 2 okna więc też średnio ustawny. A co do ilości rzeczy to kochana wszystko "przydasie" więc totalnie zagruzowane hahaha
Myślałam że przy przeprowadzce ogarnę, ale średnioi poszło [emoji1787] może teraz się uda. Jeszcze mam jakieś rzeczy u teściowej i coś u taty.
Ale moze macie normalny rozklad, a nie salon z kuchnia malutka plus sypialnia. No, albo tez jestescie nirmalni i nie macie tyle rzecyz, co my. To drugie tez biore pod uwage :p
 
reklama
Dory dobra żeby Cię wesprzeć to mam 100 metrów i nie wiem gdzie komode przestawić z przewijakiem który ma 1,20m [emoji23] to są problemy!
Wyrzuć połowę rzeczy albo sprzedaj, kupisz sobie nowe [emoji14]
Wlasnie trafilas na moja czarna liste. Ty i Twoje 100 metrow! :p
 
Do góry