reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Kurcze fajny bobasek. Mój lekarz nagrywa badanie na pendrive. Ostanio nie miałam. Nie wiedziałam, że takie cuda teraz są. Powiedział, że zgra następnym razem

Ja mieszkam w domku 114 metrów . Córka ma pokój 34 metry na poddaszu. Może kiedyś przedzielimy, ale teraz do sypialni myślę łóżeczko dać. Ale czy komoda wejdzie to już nie wiem. Musze to przemyśleć, żeby pod ręką były najważniejsze rzeczy
 
reklama
Mamy 2 oddzielne pokoje. Kuchnia osobno. W pokoju syna antresola, więc tylko 2 małe komody i szafa zabudowana. W naszym pokoju 2 okna więc też średnio ustawny. A co do ilości rzeczy to kochana wszystko "przydasie" więc totalnie zagruzowane hahaha
Myślałam że przy przeprowadzce ogarnę, ale średnioi poszło [emoji1787] może teraz się uda. Jeszcze mam jakieś rzeczy u teściowej i coś u taty.
My nie mamy przydasie za wiele, ja mam tyle ciuchów i butów :p O ile butów nigdy nie oddam, o tyle ciuchów mogłabym sprzedać masę, bo w wielu albo nigdy nie chodziłam, tylko czekały sobie nie wiadomo na co, albo załozyłam raz, ale ze mam ich az tyle, to glupio chodzic czesciej. Jak widze teraz te suikienki cudowne, w ktore za moment nie wejde, mam ochotę sprzedać. Ale leń się odzywa i nie chce mi sie robic zdjec i wystawiac ich gdziekolwiek. Eh, te problemy przyszlych matek :D
 
To ja mam inny problem, mieszkam w domku jakieś 170 metrów wiec całkiem dużo, ale niedawno się wprowadziliśmy i niemamy kasiorki na nowe rzeczy:D:D Więc wiecie przestrzeń duża ale pusta;);). Każdy ma swoje problemy:-D, w wakacje chcemy wykończyć pokój dzidziusia bo na razie tylko puste ściany i regipsy. Ale mebelki to chyba dopiero po chrzcinach kupimy na razie tylko malowanie przewijak, łóżeczko.
 
Zobaczymy jak jutro wyjdzie krzywa. Wczoraj na czczo miałam 101, dziś 95.
Ale jak zrobią krzywą to wyjdzie czarno na białym białym

Ja mam zlecona już krzywa (Miałam robić w środę ale okazało się ze punkt czynny do 10 a nie 11 a pojechałam na 9 wiec już się nie wyrobiłam. I zrobię dopiero w pon.. jak robiłam to wyszła mi 1 - 97 2 - 96.. wiec zaczęłam mierzyć sobie w domu jak mąż kupił igły i na czczo wyszła 86 po godzinę od posiłku (na słodko) 104 , następnego dnia rano równie 84 na czczo wiec chyba nie mam się czym martwic a cukier mi skacze ze stresu od pobierania krwi [emoji85][emoji23]
 
Zazdroszczę tych mebli i zakupow. Mysmy sie wlasnie dowiedzieli, ze deweloper ma opoznienie i oddac ma nam mieszkanie... w pazdzierniku. Przypomne, ze rodzimy we wrzesniu. Genialnie po prostu. Mieszkamy teraz na 44 metrach, mamy sypialnie i salon z kuchnia, jak wstawimy lozeczko do sypialni to musimy albo wyniesc szafe, albo to lozeczko (dostawke) postawic przy drzwiach balkonowych, a tak chyba nie powinnismy, jesli bedzie zimniej czy cos. Ogolnie, juz sie nastawilismy, ze sie przeniesiemy za chwile, ze na spokojnie wszystko zrobimy, a wyszlo jak zawsze.
Czekalismy na to mieszkanie rok, w październiku minie kolejny rok.

dacie radę :) mieszkam z dwójką dzieci na 42 mkw i wcale nie ma zagraconego mieszkania, spokojnie znajdę miejsce na łóżeczko ( moze na poczatek kołyska bo mniejsza i ładnie wygląda) w salonie . W szafie troche przeorganizuję i znajdzie się szuflada dla Maluszka. Też jesienią odbieramy dom i będę miała zamieszanie . Ale to takie dobre zmiany. Z córką starszą mieszkaliśmy u teściów w jednym pokoju ( przeprowadzilismy się jak miała rok ) i wykańczaliśmy własnymi siłami mieszkanie , do tego już normalnie praca ( wróciłam jak córa miała 5 msc ) jak się przeprowadziliśmy to prawie echo było :)
a developer czemu ma takie opóźnienie ? to juz chyba jakąś kare musi Wam płacic
Mamy jedną szafę o szerokosci 240cm i tam są wszystkie nasze rzeczy, dokumenty, ubrania czekajace ze starszej córki na młodszą. Na przedpokoju tylko komoda . Dzieciaki maja tylko Kallax na całą scianę z książkami i zabawkami.

@Indziorka , trzymaj się dzielnie

@Mamadwojki27 , no to idealnie, zobaczymy jak u mnie ;)



Co do zakupów z mężem to tylko spodnie , kurtkę i buty musi sam kupowac , ale to dla niego kara. Z reguły zamawiam mu reszte na zalando i jak nie pasuje to odsyłam , a i tak pamietam jaki był nieszczęśliwy przed wakacjami jak musiał 10 koszulek przymierzac :)
 
reklama
Do góry