reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, co bralyscie na przeziębienie? [emoji21] Z pracy już się zwolniłam, na jutro też wzięłam wolne, więc będę odpoczywać, ale chciałabym skoczyć jeszcze do sklepu po jakieś (Poki co) naturalne składniki. Co Wam pomagało?

Ja poszlam na l4 i leżę pod kocykiem.
Lekarka przepisała mi na katar sol morska izotoniczna, na gardło isla cassis, argentin spray do gardła. Wit c, doraznie mówiła że mogę paracetamol. Ew leki linii *spam*
 
Forum może dac wiele dobrego, ja też z moimi lipcowkami że Śląska się spotykam i jestem w ciągłym kontakcie :)

Mama1990 oo mój też fanem Man Utd, miałam szczura o imieniu Fred od maskotki drużyny [emoji23]

Supreme Wow super taki autograf!

Ela ja mówię wg usg bo na usg jest tydzień młodsza niż z om i uznał mój gin że tej przestrzegamy, zaznaczył mi ją w karcie ciąży

Olix herbata z syropem malinowym, z cytryną, dużo cebuli i czosnku

Ja też mam jutro 11+0:)
 
Dziewczyny, co bralyscie na przeziębienie? [emoji21] Z pracy już się zwolniłam, na jutro też wzięłam wolne, więc będę odpoczywać, ale chciałabym skoczyć jeszcze do sklepu po jakieś (Poki co) naturalne składniki. Co Wam pomagało?

Herbata z imbirem , sokiem z malin i miodem. Imbir taki kawalek korzenia i kilka plasterkow do herbaty wrzucam. A sok malinowh najlepiej taki bardzo naturalny bo te wszystkie herbapole czy paole maja kwas cytrynowy i jakies tam dodatkowe barwniki i skladniki. Jak moja dorka ostatnio miala grype to ja pilam tak na zapas syrop z cebuli: jedna cebula pokroic w kostke do sloika, wycisnac jedna cytryne , wycisnac jeden zabek czosnku i jedna lyzke miodu i zostawic to na 3 godziny w lodowce zeby puscil sok z cebuli i potem przelac do sloiczka i pilam lyzeczke dziennie.
 
Powiem wam ze mam faze na sprzatanie rzeczy ktorych nigdy nie mialam czasu sprzatnac, mam takie parcie ma wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy i porzadkowanie szaf ze szok.
 
Ja też leciałam tylko na syropie z cebuli, herbacie z miodem, sokiem malinowym i cytryną, piłam dużo soku wyciskanego na świeżo z pomarańczy. No i kocyk, lozeczko i paczka chusteczek. Smarowalam też skronie i gardło Amolem i owijalam szalikiem żeby wygrzac.
 
Powiem wam ze mam faze na sprzatanie rzeczy ktorych nigdy nie mialam czasu sprzatnac, mam takie parcie ma wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy i porzadkowanie szaf ze szok.
Może to już wici gniazda:p ja tylko myślę o tym co trzeba zrobić. Muszę jakoś przemeblowac sypialnie bo tam będzie kącik maluszka. Więc chyba będę musiała coś zrobić z wielką na całą ścianę szafa....
 
reklama
DZIEWCZYNY NA WĄTKU Z NASZYMI TERMINAMI PORODU JEST LISTA NICKÓW ZOBACZCIE CZY NA NIEJ JESTEŚCIE !!! JEŚLI NIE PISZCIE.

narazie liste mam na kompie w exelu, żeby nic nie zginęło.
 
Do góry