reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Chyba nic szczególnego [emoji14] bedziemy mogły wywalic kogos kto nam podpadnie :D
Dziękuję :) wysylam info do moderatora.
@Kara88 na razie wpisuje wsZystkich a jak sie ktos dluuugo nie bedzie udzielal to pomyślimy :) dopisac tez bede mogla wiec ktos nowy jak sie pojawi to zapraszamy :)
Bo tu widzę że jeszcze 3 koleżanki się o obudziły[emoji23]
 
reklama
Też sie ciesze ze cos zaczynamy tu razem tworzyć :)
Bedzie milo razem ekscytowac sie pierwszymi porodami, odchodzacymi wodami, skurczami :p a potem te zdjecia małych, slicznych, pachnacych nowością małych ludzi :D
Nie mogę sie doczekać :)
 
Dziewczyny które biorą l4 pamiętajcie że musi być z kodem B wtedy będziecie dostawać 100% płatne zwolnienie. Inaczej będzie to tylko 80 %.
 
Dziewczyny które biorą l4 pamiętajcie że musi być z kodem B wtedy będziecie dostawać 100% płatne zwolnienie. Inaczej będzie to tylko 80 %.
Istotne jest, że w dobie elektronicznych zwolnień, jakby się okazało że wam lekarz dał bez kodu B, to wystarczy mu powiedzieć i on to może zmienić w poprzednim L4, w systemie, bez problemu. Ostatnio mi tak mój gin powiedział. Więc nie dajcie się i pilnujcie swojej kasy [emoji16]
 
Hej Zuzia! Ja tez mam słabość do twojego imienia bo siostra w grudniu urodziła Zuzię - mała jest rozkoszna! Jakby ona nie zarezerwowała tego imienia pewnie ja bym to zrobiła :D ale ja jeszcze nie wiem jakiej płci jest maleńki lokator ;)
Zuzia śliczne imię. Mojemu szwagrowi i jego partnerce urodzi się w lipcu córeczka Zuzia. Mojemu Narzeczonemu też się podoba to imię :-)
Moja siostra też miała być Zuzia, ale w końcu rodzice się na Darię zdecydowali i potem ona miała pół dziedzinstwa o to do nich pretensje :D
 
reklama
Istotne jest, że w dobie elektronicznych zwolnień, jakby się okazało że wam lekarz dał bez kodu B, to wystarczy mu powiedzieć i on to może zmienić w poprzednim L4, w systemie, bez problemu. Ostatnio mi tak mój gin powiedział. Więc nie dajcie się i pilnujcie swojej kasy [emoji16]
O zobacz Ty ;) dobrze wiedzieć
 
Do góry