reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

To ja mam lepszy hit z toxo. Mam oba Ig na bardzo niskim poziomie. Od dziecka z kotami, w domu zawsze koty, teraz koty, ja PRACUJE z ogromna iloscia roznych kotow, do tego karmie swoje psy surowym mięsem. Byłam PEWNA , że wyjdzie mi chociaż przechorowanie .. a tu nic. Jak widać nie jest łatwo się zarazić.
 
reklama
To ja mam lepszy hit z toxo. Mam oba Ig na bardzo niskim poziomie. Od dziecka z kotami, w domu zawsze koty, teraz koty, ja PRACUJE z ogromna iloscia roznych kotow, do tego karmie swoje psy surowym mięsem. Byłam PEWNA , że wyjdzie mi chociaż przechorowanie .. a tu nic. Jak widać nie jest łatwo się zarazić.
A może na niskim poziomie to ze przeszłaś bo u mnie to w obu klasach po 0
 
Dziewczyny, od tygodnia pęka mi głowa, tak co wieczór... czy ja moge jakies tabletki przeciwbolowe? Zastanawiam sie czy nie isc do lekarza bo dlugo tak nie pociagne :(
Mam identycznie w ostatnich dniach.. Ból zaczyna sie wieczorem, z bólem zasypiam i z bólem sie budzę... Chyba, że pośpię do 9-10ej to jest ok...
Ogólnie ból znośny, wczoraj tylko taki mocniejszy w skroniach.
Ciśnienie ok... Bez zmian.
 
Klaudia a masz możliwość zmierzyć ciśnienie? Może id tego boli cię głowa. Przeciwbólowo to tylko paracetamol można.

Dokładnie i nie przesadzać z ilością.
Mnie też strasznie boli- próbuj chłodne okłady na czoło, amol też pomaga - trochę na skronia i wmasować.
W ciąży niestety bóle głowy, to częsta dolegliwość :(
 
Mitsukurina bo dbasz odpowiednio o higienę rąk, to nie tak łatwo się zarazić [emoji4]

Klaudia chyba apap możemy, nie?
Pij dużo wody
 
@Klaudia278 W ciąży kiedyś też przy okropnym bólu głowy, teściowa poleciła mi sok pomarańczowy - wypiłam i przeszło - podobno to mógł być brak potasu.
A kiedyś jak byłam młoda [emoji14] też często bolała mnie głowa niby bez powodu. Przestało jak zaczęłam więcej pić wody w ciągu dnia.

Dziewczyny współczuję przejść z toxo. Tak naprawdę nie mialam z tym nic do czynienia. Nie wiedziałam nawet, że to takie świństwo.
@dory, wiem że łatwo się mówi ale posłuchaj dziewczyn które przez to przechodziły. Teraz są takie lekarstwa, że cię wyciąganą z tego. Zresztą mi się wydaje że może coś w tym laboratorium pokrecili... A jutro wyjdą ci dobre wyniki. Trzymam kciuki [emoji8]
Dziewczyny, od tygodnia pęka mi głowa, tak co wieczór... czy ja moge jakies tabletki przeciwbolowe? Zastanawiam sie czy nie isc do lekarza bo dlugo tak nie pociagne :(
 
Dory nie wiem czy można generalizowac ale też mam luxmed i robiłam tam kiedyś badania i kurcze zawsze coś nie tak. Raz mi wyszło że mam wzw b A byłam szczepiona;/ więc teraz już robię w innym lab, sama.
 
reklama
Czy tylko ja tak mam że do 15 czuję się ok mogę jeść i pić a po 15 mdłości metaliczny posmak w ustach wstręt do jedzenia i picia wymioty i to się ma nazywać poranne mdłości ?? Chyba facet wymyślił tą nazwę bo ja to nazywam popołudniowe mdłości :*
 
Do góry