reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej hej! Ja dziś siedzę jak na szpilkach o 19:30 prenatalne... [emoji16]
Zjadłam z rana jednego pączka i tak strasznie mnie męczy :(
 
reklama
Dziewczyny, pomocy, bo juz nie wiem, co sie dzieje.
Na badaniu toksoplazmozy z początku lutego mialam: igg 39,7 dodatni , igm 0,810 dodatni,
Wczoraj zrobiłam powtórkę i mam: igg 34,60 dodatni, igm 0,890 dodatni
 
Mam pytanie, czy któraś z Was bierze luteinę dopochwową? Chodzi mi o to, że przez te ciągłe jej wyciekanie mam podrażnione miejsca intymne. Zastanawiam się czy tylko ja tak mam.
Ostatnio lekarz sprawdzał pH pochwy ale wszystko ok. Mówił że możliwe że tak odczuwam bo mam podrażnione. Pozwolił smarować clotrimazalum. Ale tak, czasem jest lepiej a czasem gorzej.
Ogólne nienawidzę aplikować tej "suchej" luteiny codziennie 2 x dziennie.
Ja w tej ciąży nie, ale w poprzedniej przez kilka miesięcy. Też byłam bardzo podrażniona przez to i bez przerwy powtarzały się infekcje. Poprosiłam o zmianę na luteinę podjezykową i teraz też od razu powiedziałam, że taką wolę. Tej formy też nie znoszę, potem jest paskudny posmak w ustach, ale traktuję to jak mniejsze zło.
 
Dziewczyny, pomocy, bo juz nie wiem, co sie dzieje.
Na badaniu toksoplazmozy z początku lutego mialam: igg 39,7 dodatni , igm 0,810 dodatni,
Wczoraj zrobiłam powtórkę i mam: igg 34,60 dodatni, igm 0,890 dodatni
Z tego co kojarzę to jak masz drugi dodatni to znaczy że mogłaś przechodzić ostatnio
 
Pozwoliłam się do Was dodać bo termin mam na 5 września więc póki co jeszcze kupa czasu przed Nami ;) pozdrawiam wszystkie szczęściary
 
Nawet nie wiecie jak się ciesze z Waszych dobrych wiadomości ♡ ja po wczoraj w koncu czuje ze moge cieszyć sie ciąża. Jakos bardzo wrzucilam na luz, najbardziej bałam sie do tego 12 tygodnia, a tu zaraz 2 trymestr ♡ mam nadzieje ze i Wy bedziecie coraz to spokojniejsze.
Tłusty czwartek a ja nawet na paczki spojrzeć nie moge:c za to mam mega ochote na kapuste kiszoną, chyba sobie taka dzisiaj sprawuje haha :)
Dziewczyny, tez macie takie wypryski na twarzy? Cala gebe mam pryszczata, nie mogę na siebie patrzeć:( jeśli tak to stosujecie coś na buzię? I wiecie coś na temat maseczek w ciąży?
 
reklama
Nawet nie wiecie jak się ciesze z Waszych dobrych wiadomości ♡ ja po wczoraj w koncu czuje ze moge cieszyć sie ciąża. Jakos bardzo wrzucilam na luz, najbardziej bałam sie do tego 12 tygodnia, a tu zaraz 2 trymestr ♡ mam nadzieje ze i Wy bedziecie coraz to spokojniejsze.
Tłusty czwartek a ja nawet na paczki spojrzeć nie moge:c za to mam mega ochote na kapuste kiszoną, chyba sobie taka dzisiaj sprawuje haha :)
Dziewczyny, tez macie takie wypryski na twarzy? Cala gebe mam pryszczata, nie mogę na siebie patrzeć:( jeśli tak to stosujecie coś na buzię? I wiecie coś na temat maseczek w ciąży?
Powinno przejść za miesiąc pod koniec czwartego miesiąca wszystko już powinno się poprawić włosy cera. Ja ogólnie nie mam problemów z buzia i teraz tez nawet nie mam pryszczyka żeby pocisnąć heheheh ale za to mam przesuszona mocno i tez czekam aż włosy będą piękne bo teraz takie nijakie
 
Do góry