reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Gratulacje dziewczyny [emoji4] same dobre wieści dzisiaj. Śliczne te wasze dzieciaczki [emoji3059]

Mam nadzieję, że też takie zdjęcie dostanę za niedługo.

My wczoraj mieliśmy najdroższe kino w życiu. Pomimo że bilety dostaliśmy. To zarobilismy mandacik za prędkość - 200zl i 6 pkt. Mąż mi tłumaczył jak się jeździ automatem i się trochę "rozpędzil" w tym tlumaczeniu. Oczywiście mandat jak najbardziej słuszny. Ale film nie był warty tych pieniędzy [emoji849]

Wy już czujecie ruchy!?! Matko, ja tylko bulgotanie w żołądku jak się najem. W pierwszej ciąży dopiero w 21 tyg poczułam tak, że byłam pewna że to to. Ale miałam łożysko na przedniej ścianie, podobno wtedy słabiej są wyczuwalne. Ciekawe jak teraz będzie.

Udanego, spokojnego wieczorku [emoji4]
Ja czuje , już jestem pewna, że to dzidziuś:)
 
@marii19 o biedaku. Pamiętam że było to obrzydliwe.

To dziś już robisz ta krzywa cukrowa? Dostałaś wcześniejsze skierowanie na to?

@gosia100 witaj, ja też poronilam w 7 tc. Teraz wszystko będzie dobrze :)

@natalias gratulacje :) :) sliczny jest

@moniczka2609 może po prostu taki mój objaw ciążowy :)

Ale tak jak pisze @Agnieszka kw na czczo może być super. Powiem o tym lekarzowi,

@Ann89 powodzenia, nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze że to już jutro :)

@Lovi23 super :) to takie niesamowite wrażenie :)
 
Madeline nie ma się też co nakręcać, bo może to norma, że dużo się pije, w końcu dziecko w większości składa się z wody i to niekoniecznie oznacza coś złego. Natomiast warto o tym lekarzowi wspomnieć, żeby on zadecydował, co dalej. U mnie i u koleżanek był to objaw cukrzycy, dlatego Ci o tym napisałam, bynajmniej nie żeby Cię straszyć i stresować, tylko żebyś poradziła się kompetentnej osoby.
 
@marii19 o biedaku. Pamiętam że było to obrzydliwe.

To dziś już robisz ta krzywa cukrowa? Dostałaś wcześniejsze skierowanie na to?

@gosia100 witaj, ja też poronilam w 7 tc. Teraz wszystko będzie dobrze :)

@natalias gratulacje :) :) sliczny jest

@moniczka2609 może po prostu taki mój objaw ciążowy :)

Ale tak jak pisze @Agnieszka kw na czczo może być super. Powiem o tym lekarzowi,

@Ann89 powodzenia, nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze że to już jutro :)

@Lovi23 super :) to takie niesamowite wrażenie :)

@Madeline86 to moja 3 ciąża (z pierwszej mam 3 letnią córkę). Ta ciąża zaczęła się od podejrzenia pozamacicznej (przy becie prawie 2000 nie było widać pęcherzyka). W okolicy 7/8 tyg leżałam w szpitalu z powodu plamienia. Wyszłam ze szpitala i na 3 dzień znowu plamienia - dostałam L4 i odpoczywam w domku. Juz pomału mogę się ruszać. Biorę duphaston, luteinę dopochwową i acard.
Wizytę miałam 6 dni temu - wszystko ok. A następną dopiero 13 marca - prenatalne ;)

Też jestem już myśli że będzie ok. Chociaż jeszcze chyba boję się cieszyć...
Na dodatek jestem przeziębiona i ładuje w siebie czosnek, naturalne soki malinowe i cytrynę :)
Mam nadzieję, że wszystkie szczęsliwie urodzimy w okolicy września :)
 
Pewno :) dlatego właśnie jest to forum żeby się wymieniać doświadczeniami. Pewnie bez tego nie wspomniałabym o tym mojej gince bo uznalabym że tak już musi być :)
Zawsze lepiej sprawdzic i być spokojnym niż coś przeoczyć :)
Madeline nie ma się też co nakręcać, bo może to norma, że dużo się pije, w końcu dziecko w większości składa się z wody i to niekoniecznie oznacza coś złego. Natomiast warto o tym lekarzowi wspomnieć, żeby on zadecydował, co dalej. U mnie i u koleżanek był to objaw cukrzycy, dlatego Ci o tym napisałam, bynajmniej nie żeby Cię straszyć i stresować, tylko żebyś poradziła się kompetentnej osoby.
 
Ojoj to już trochę przeżyć za Tobą w tej ciąży.
Dbaj o siebie i odpoczywaj. I oby ta ciąża była już nuuuudna do końca. [emoji4]
Też mam prenetalne 13 marca. Będziemy się stresować razem [emoji6]
 
O jaaa gratulacje ile już się ujawniło chłopców i dwie dziewczynki?
A To nie jest tak ze lekarz po prostu jest bardziej pewny w przypadku chłopców stad ich przewaga?
Ja mam badania prenatalne jutro o 10 .. już dzisiaj w nocy obudziłam się cała mokra ze stresu .
Wszyscy mówią ze u mnie będzie córka i już się tak nastawilam (chociaż obiecałam sobie ze nie będę) ze już sobie innej opcji nie wyobrażam chociaż szczerze coś czuje ze będzie psikus i to będzie On
Tata chodzi i do brzucha mówi Marcelinka wiec będzie ciekawie
 
Zdarza się że pępowina się tak ułoży, że wygląda to jak siusiaczek znam nawet taki przypadek. W sumie to w tak wczesnej ciąży i tak się nie bierze tego na 100%. Kuzynka miała mieć córkę z prenatalnych, a potem na wizycie wyszło, że jednak chłopiec i teraz ciągle się potwierdza, że chłopczyk :)
 
reklama
Moja córka była "chyba chłopcem" w 12 i 20 tygodniu, ale nikt nie powiedział że na 100%. Też się już nastawiłam a tu w 32 tyg powiedzieli mi że chyba dziewczynka [emoji23] i weź tu kompletuj wyprawkę [emoji16]
 
Do góry