reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hahahaha no właśnie chyba ja tak samo :p
Jejku, ponad miesiąc go nie widziałam ostatnio miał 13mm a teraz jest juz z 5 razy pewnie większy :o:o:o Teraz jak już od marca będę miała pełny pakiet to będę co chwila na usg chodzić :D Ale ten stres, wiecie najbardziej się boje tego, że poroniłam bezobjawowo.... i że nie usłyszę serduszka... Jejku takie głupoty do głowy mi przychodzą aż mi głupio ale do czwartku na pewno mi nie przejdą te obawy. Ale na samą myśl ze stresu już mnie kręci w żołądku pewnie całej nocy przed nie prześpię
A ty miałaś mieć lux med, prawda? To jak chcesz chodzić co chwilę na usg? :)
 
reklama
Jej dziewczyny! Gratuluje udanych wizyt i badań prenatalnych! :D u mnie tez już potęguje się schiz, wizyta pojutrze. Już odliczam bo tak bardzo dłużyły mi się te 3 tygodnie.. na prenatalnych będę 11+4 (tak mnie zapisała genialna rejestratorka) wiec nie nastawiam się na wieści o płci..
 
Jej dziewczyny! Gratuluje udanych wizyt i badań prenatalnych! :D u mnie tez już potęguje się schiz, wizyta pojutrze. Już odliczam bo tak bardzo dłużyły mi się te 3 tygodnie.. na prenatalnych będę 11+4 (tak mnie zapisała genialna rejestratorka) wiec nie nastawiam się na wieści o płci..
Ja dziś miałam 11+4 i się dowiedziałam, że chłopiec [emoji3] więc nie nastawiaj się na to, że się nic nie dowiesz :)
 
Tu mój bąbelek pokazał się pięknie z profilu [emoji3] całe 5,5 cm
1551119870969.jpeg
1551119940148.jpeg
 
Z kuzynka stwierdzilyśmy, że stworzymy drużynę piłkarską. Mamy synów co mają po 2,5 roku i teraz ona z terminem na lipiec, a ja na wrzesień i też dwóch chłopców będzie [emoji23]
 
reklama
Do góry