reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

przepraszam was dziewczyny, ale czy tylko mnie naprawdę odrzuca, gdy tak piszecie? "Cipka" to niezbyt ładne określenie, tak samo jak "siuras". Mnie to mierzi, wybaczcie
Mi to obojętne. [emoji39] Jest to forum więc każdy pisze co chce.... ktoś jak chce czytać to czyta, nie chce to niech nie czyta [emoji16]
 
reklama
A wśród klocków lego na wybór! :D zestaw polarny, remiza, policja górska, na budowie, dinozaury, statki kosmiczne. Przerobione mąż się kiedyś zlitował nade mną i kupił mi zestaw - tropiki (palemki, hamaczki i takie tam)
Aaah... [emoji7] Jeszcze mam szanse, ze sie spełni... Byle do 15ego[emoji16]
 
Ja uważam ze siusior to nie jest brzydko. Zresszta w słowniku moich łobuzów to wręcz ładne słowo. Tym co uważają ze to wulgarnie nie życzę syna bo można zejść na zawał jak się posłucha rozmowy 12-latków w dzisiejszych czasach. Sama długo przeżywałam jak dzisiaj rozmawiają dzieci w 5 klasie podstawówki. No cóż takie czasy. Trzeba się przyzwyczaić niestety
 
Ostatnia edycja:
Hej. Już was nie nadrobie ale z 2 dzieci ciągle coś do roboty. Jutro jadę z nimi do warszawy.. to będzie wyprawa bo najpierw kilometr na autobus, potem prawie godzina autobusem, przesiadka na tramwaj, 20 minut tramwajem, godzina na dworcu a potem pendolino. W Warszawie już mnie mąż odbierze. Niby liczyłam że mam mało do zabrania a nie wiem jak dotrę z tymi bagazami do autobusu [emoji23] dalej to już z górki [emoji41]
 
reklama
Do góry