reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny gratuluje wizyt! :D No to dzisiaj parka sie ujawniła :D ale macie fajnie... ja tez już chce wiedzieć ;) ale myśle sobie ze jak będzie dziewczynka to zawsze jakas nowość, poszperać w różowych regałach z ciuszkami można ;) ale jak będzie chłopczyk to syn będzie miał braciszka. Tak czy siak - byle zdrowe ;)
 
reklama
@czarnulka28 jak ja ci zazdroszczę tego siusiora i wiem co czujesz bo ja się załamie jak trzecia kurę zobaczę hehe :D
Masz rację słodkości małe i pomyśleć że ten czas tak szybko leci :*
Haha ja dokładnie to samo.. Też zazdroszczę siuraka... 2 kaczuchy juz są...
Ja juz nie chce różu i kiteczek... Chce chlopa zaczesac na bok i gitara[emoji16][emoji23]
 
@czarnulka28 jak ja ci zazdroszczę tego siusiora i wiem co czujesz bo ja się załamie jak trzecia kurę zobaczę hehe :D
Masz rację słodkości małe i pomyśleć że ten czas tak szybko leci :*
Hehehehe no mi dziś koleżanka napisała ze fajnie by było gdyby można było sobie wybrać płeć. Ciężko jest być kobieta wśród samych chłopów. Ja mam dwa psy jeszcze i tez chłopy. Zazdroszczę Ci tych kurek ja już miałam zaplanowany pokój wózek ubranka i doopa
 
Ja tak czy siak chce czarny wózek kiedyś byłam przeciwną teraz zakochana ale tak jak asiek08 mam dość różu kitek i lalek hehe czas na bum bum pile i inne aktywności fizyczne :D
 
Tak.. Tak.. Tak.. Chce kupować kopare i ciężarówy[emoji7][emoji23][emoji122][emoji122] widzisz czarnula.. Niektóre marzą o tym[emoji16]
A wśród klocków lego na wybór! :D zestaw polarny, remiza, policja górska, na budowie, dinozaury, statki kosmiczne. Przerobione mąż się kiedyś zlitował nade mną i kupił mi zestaw - tropiki (palemki, hamaczki i takie tam)
 
reklama
Mama1990, oglądając te ciuszki, aż zamarzylam o dziewczynce, żeby jej takie slicznosci kupować :)
Strone mam ;)
Ale bardzo duzo rzeczy szyje na zamówienie których nie ma na stronie np cale wyprawki kokony itp. Wzorow mam nieskończoną ilosc w hurtowni więc dla kazdego cos sie znajdzie. Wiec jak czegos wam trzeba to po prostu piszcie, co do ceny tez sie dogadamy :)
Www.vuulpi.com
Łapcie :)
 
Do góry