reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jej mam dzisiaj brzuch jak balon napompowany powietrzem, ciężko się czuję i zimno mi i jakaś taka ospała. Miałam iść z dzieckiem na sanki ale tak tam zimno więc leżę pod kołderka w domu [emoji23]
 
reklama
Jej mam dzisiaj brzuch jak balon napompowany powietrzem, ciężko się czuję i zimno mi i jakaś taka ospała. Miałam iść z dzieckiem na sanki ale tak tam zimno więc leżę pod kołderka w domu [emoji23]
Mi też od 3 dni tak zimno ciągle. Mąż był w krótkim rękawku, a ja pod kocem [emoji23][emoji23]
 
Jej mam dzisiaj brzuch jak balon napompowany powietrzem, ciężko się czuję i zimno mi i jakaś taka ospała. Miałam iść z dzieckiem na sanki ale tak tam zimno więc leżę pod kołderka w domu [emoji23]
Ja też napompowana jestem! [emoji848] zaraz wszyscy się domyśla... O ciąży [emoji23]
 
Ja tez od kilku dni jak tylko mam możliwość to rozpinam spodnie [emoji23][emoji23]

A mam pytanie jednego dnia nie mogłam się dotknąć piersi a drugiego nie bolały wcale? Oznacza coś złego czy normalne ?
 
Ja tez od kilku dni jak tylko mam możliwość to rozpinam spodnie [emoji23][emoji23]

A mam pytanie jednego dnia nie mogłam się dotknąć piersi a drugiego nie bolały wcale? Oznacza coś złego czy normalne ?
Ja już dawno rozpinam:pna początku z powodu świat, a teraz powód jest inny hehe
A z piersiami normalne, miałam tak w 1 ciąży...mnie to wogole nie bolą dziwne8-)
 
Zaczęłaś 6 tydzień (tak jak ja) więc jesteś w 6 tc. Lekarze wpisują skończone tygodnie. Np moj syn urodził się w 34+4 I ma wpisane że w 34 tc.


A myślisz że jest sens jutro iść na betę? Pierwszą robilam 31 grudnia ale nie miałam możliwości iść po dwóch dniach na drugą. Jest sens robić druga po tygodniu jeśli na trzecią też nie mam możliwości iść po dwóch dniach.
 
A myślisz że jest sens jutro iść na betę? Pierwszą robilam 31 grudnia ale nie miałam możliwości iść po dwóch dniach na drugą. Jest sens robić druga po tygodniu jeśli na trzecią też nie mam możliwości iść po dwóch dniach.
To ja bym nie robiła. Ja robiłam 24.12 i już nie powtarzałam. Teraz to już moim zdaniem nie ma sensu. Mam 2 testy w domu, jak zwatpie to zrobię test [emoji23]
W becie ważny jest przyrost więc jednorazowe potwierdzi co najwyżej ciążę. Mi potwierdziło więc już nie idę. Choć miałam niski wynik
 
To ja bym nie robiła. Ja robiłam 24.12 i już nie powtarzałam. Teraz to już moim zdaniem nie ma sensu. Mam 2 testy w domu, jak zwatpie to zrobię test [emoji23]
W becie ważny jest przyrost więc jednorazowe potwierdzi co najwyżej ciążę. Mi potwierdziło więc już nie idę. Choć miałam niski wynik

A masz jakieś objawy? Bo mi kompletnie nic nie jest już chyba wolałabym wymiotować cały dzień bo tak to panikuje
 
reklama
Do góry