reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jak tak czytam to zazdroszczę Wam tego podejścia ludzi w pracy do Was... Ja pracowałam w sklepie odzieżowy przez 3lata ale jak wiedziałam, że będziemy się starać o dzieciątko wolałam się zwolnić bo nerwowo nie szlo wytrzymać.
Mam problemy kardiologiczne, więc przy zdenerwowaniu puls wzrastał ze rece sie trzesly a wiedzialam ze betablokery bede musiała odstawić wiec było pozamiatane.
I to wszystko za sprawą jednej pracownicy i stojących za nią szefostwa [emoji849]
 
reklama
Czasem te nasze prace to koszmar. Mobbing to mało powiedziane. Niestety często słyszy sie takie rzeczy zle. :(

Ja też wyglądam okropnie na twarzy ale w pierwszej ciąży tez tak miałam :/ nic z tym nie robie bo nic nie działa. Moze znowu córeczka w brzuchu mi siedzi :D
Już nie moge doczekac sie prenatalnych. Może sie dowiem co w brzuchu siedzi, bedzie 13tyg skonczone wiec moze moze..

W pierwszej ciąży nie myslalam o płci a teraz jakos bardziej chce wiedziec :D
 
@Olix95 ja tez się tak czuje i wyglądam z tym pyskiem [emoji23]

Ja teraz się bałam powiedzieć o ciąży .. bo w pierwsza zaszłam w marcu zeszłego roku, poroniłam w czerwcu, miałam L4 po zabiegu, macierzyńskie na martwe urodzenie.. w lipcu znowu ciąża, we wrześniu powtórka.. w listopadzie 25 wróciłam do pracy, a 25 stycznia szlam już na zwolnienie. Pracownik roku.. ale na szczęście moja ekipa jest wyrozumiała. I nie pozwolili mi pracować :)

Ktoś dzisiaj wizytuje? Ja mam noc nieprzespana z nerwow, końcówka 9tyg powoli zbliżam się do nieszczęsnego 12 tyg i już mam takie nerwy, ze nie umiem funkcjonować :(
Trzymajcie proszę kciuki!
 
@pumelova wow ale warunki fajne w pracy, naprawdę się starają aż żal nie korzystać [emoji28]

@Olix95 mnie syfy nie wyskakują ale tak jak w poprzedniej ciąży zrobiły mi się brzydkie przebarwienia na twarzy :/ i nic na nie nie działa

W mojej pracy podchodzą okej ale ciężko tam o ulgowe traktowanie więc idzie się raczej szybko na zwolnienie
U mnie właśnie syfy i niestety praktycznie po każdym zostaje ślad :( nie ważne, czy wycisne, czy nie, przebarwienie i tak zostaje :/
 
Justyndziuk kciuki! Będzie dobrze:* straciłaś 2 razy w którym tyg? Ja się tak boję tego 9 bo miałam 2 obumarle w tym tyg.

Mama1990 co byś chciała? Chłopca czy dziewczynkę?
 
Czasem te nasze prace to koszmar. Mobbing to mało powiedziane. Niestety często słyszy sie takie rzeczy zle. :(

Ja też wyglądam okropnie na twarzy ale w pierwszej ciąży tez tak miałam :/ nic z tym nie robie bo nic nie działa. Moze znowu córeczka w brzuchu mi siedzi :D
Już nie moge doczekac sie prenatalnych. Może sie dowiem co w brzuchu siedzi, bedzie 13tyg skonczone wiec moze moze..

W pierwszej ciąży nie myslalam o płci a teraz jakos bardziej chce wiedziec :D
Haha, ja też po cichu liczę, że w brzuchu Amelka i to wszystko przez to :p
 
Justyndziuk to wyobrażam sobie Twój stres. :*

Mi obojętne co, byle zdrowe :D

Ja na twarz swoją nawet nie patrzę przy tym lezeniu wygladam jak kupa, włosy mi się mocniej przetluszczaja a boję się kąpać.
 
reklama
Ja mam tak z praktycznego punktu widzenia druga córka byłaby super :D ciuchy mam, nic nie muszę kupować :p Z drugiej strony mąż wiadomo chciałaby podświadomie syna :) chociaż mówi że dwie dziewczyny byłoby też super. Ja po prostu chcę już wiedzieć no :D
Na ten tydzień mam zadanie bojowe, muszę zaprojektować zestawy sweterków mama córka, bo wszyscy mnie o to proszą żeby wprowadzić więc przede mną twórczy tydzień :)
 
Do góry