reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@marlusia i inne które pytały o program o to on:
Dla mnie jest super

Super jest! Jutro muszę wypróbować!

Ja chodzę codziennie na siłownie, ale robię tylko cardio: zawsze godzinkę: albo bieżnia, albo orbitrek, albo rower, albo schody. Mam na siłownie dosłownie 2 minuty piechotą. Ogólnie siłowe mi trener nie polecał, bo wcześniej tylko biegałam w terenie.. więc w ciąży lepiej pozostać przy cardio [emoji23] teraz to spokojnie sport, dla dobrego samopoczucia i zawsze z celem by dobić do tych 10 000 kroków na dzień.. przy pracy biurowej to jest dla mnie wyzwanie teraz kiedy nie biegam codziennie..

Gratuluje wszystkim pięknych zdjęć maluszków. Ja mam prenatalne w środę i już nie mogę się doczekać by zobaczyć maluszka!

Brzuszki też piękne.. może pokażę kiedyś swój. Póki co czuje się jak napompowany balon!
 
To mój brzuch po drugim porodzie ale ja to maniak sportowy hehe biegam ćwiczę na siłowni robię trenera personalnego z bólem serca byłam rezygnować z zajęć ale mój instruktor mi gratulował i mówił że czeka na mnie aż wrócę :D
 

Załączniki

  • IMG_20181017_161820_893.jpg
    IMG_20181017_161820_893.jpg
    87,9 KB · Wyświetleń: 117
@Mamadwojki27 ale jesteś szczuplutka [emoji5] czyli jest nadzieja, ja w II trymestrze wracam na siłownie, na razie mój na mnie warczy jak słyszy cokolwiek w tym temacie. Także poczekam jeszcze ten miesiąc i wracam, bo świra dostanę.. tym bardziej, ze on biega codziennie na silke, a mnie szlag trafia [emoji43]
 
Wow, same laski tutaj :) ja tez licze na lato 2020 :) będzie prawie rok na powrót do formy , przeprowadzam się to i więcej biegania będzie bo dwa poziomy schodów dojdą . teraz mieszkam na parterze

@Agathie , piękny Maluszek

@Ania23081991 , dobrze ,że wszystko się wyjaśniło i pomiary ok :)

@justyndziuk , mój mąż tez od ponad roku na siłkę regularnie chodzi, dobrze się odżywia , zrobił zdjęcia na początku i pomimo , ze waży tyle samo to ładnie się wyrzeźbił a tym roku 40 lat kończy

@jurkovska , dzieki, zapisałam sobie ten program na potem :)


byłam na zebraniu wspolnoty mieszkaniowej , taka rozrywka w nudnym życiu ciężarnej, zawsze mąż chodził, ale dzisiaj pracuje... był gość co się o pare groszy kłócił dlaczego jest podwyżka ... masakra , jakoś mieszkam 10 lat i póki co czynsz jakoś drastycznie nie wzrósł , a pensje i owszem
 
Mój mąż przeciwny jest moim marzenią o zostaniu trenerem ale jak trzeba to zostaje z dziećmi pyta się co i jak było czego się nauczyłam itp więc liczy że jak zostanę trenerem to go zmotywuje hehe :D
 
reklama
Kurcze, chyba się będę musiała zmobilizować i lepiej popracować nad sylwetką po porodzie
Świetne figury dziewczyny !
 
Do góry