reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hey dziewczyny tyle skrobiecie że nie daje rady nadrobić hehe :D
Gratulacje z udanych wizyt piękne bobasy już są :*
Ja mam 18.02 na NFZ i szczerze boję się tej wizyty ale niech mnie kieruje na badania chociaż i tyle :)
12 i 13 marca mam prenatalne :) a 18 marca wizytę prywatnie :)
Ja też mama z trudnymi objawami odrzuca mnie od jedzenia zmuszam się do niego schudłam już 2kg i pewnie jeszcze kilka kg w dół pójdzie :( mąż mnie wyzywa że mało jem i potem kręci mi się w głowie ale co zrobić jak na sam widok mi słabo :( odrzuca mnie nawet zapach żelu pod prysznic czy proszku do prania a o kawie zapomniałam już 5tyg temu :(
To dopiero 8+5 a gdzie tu do 12 tygodnia
Trzymam kciuki za wizyty :$
No właśnie niektórzy nie potrafią zrozumieć jak to jest możliwe że komuś jest ciągle niedobrze... Trzeba na własnej skórze się przekonać...
 
reklama
Hej dziewczyny.
Mnie od wczoraj bardzo brzuch i plecy bolą. Czekam na tą wizytę 21 jak na zbawienie, żeby się dowiedzieć czy wszystko ok. Do tego dzisiaj mdli mnie konkretnie i w głowie mi się kręci :-/
 
Powodzenia na dzisiejszych wizytach ! :) pare chyba ich jest.
Co do sexow ja nie mam w ogole ochoty. Moze jak lepiej sie poczuje to cos pomysle. Mąż tez jakos o tym nie mysli jak mnie widzi co chwile nad wc :p
Dokładnie tak jak u mnie. Zaczepiał pare razy ale jak warknęlam to odpuścił i czeka aż lepiej się poczuje oby to tylko nastapilo
 
Dziewczyny moja siostra cioteczna jest w ciąży termin ma 3 tyg wcześniej niż ja. Dziś mi mama powiedziała ze lekarz na wizycie( zapewne na prenatalnych) określił płeć i ze juz znaja
 
Moja szwagierka się nie dowiedziała, bo dzidzia nie chciała pokazać. Ale dużo mam się dowiaduje na prenatalnych[emoji3] ja się nie dowiedziałam bo wizyta trwała 5 min i lekarzowi się szukać nie chciało[emoji31] taka...polski NFZ [emoji36]
 
Prwnie już niedługo bedziemy po kolei się dowiadywały heheh. Ja mam wizytę za tydzień i jestem nastawiona na to ze się dowiem. Moje wizyty trwają tyle czasu le ja chcem i każe lekarzowi tak sprawdzać żeby się dowiedzieć heheheh
 
Hey dziewczyny tyle skrobiecie że nie daje rady nadrobić hehe :D
Gratulacje z udanych wizyt piękne bobasy już są :*
Ja mam 18.02 na NFZ i szczerze boję się tej wizyty ale niech mnie kieruje na badania chociaż i tyle :)
12 i 13 marca mam prenatalne :) a 18 marca wizytę prywatnie :)
Ja też mama z trudnymi objawami odrzuca mnie od jedzenia zmuszam się do niego schudłam już 2kg i pewnie jeszcze kilka kg w dół pójdzie :( mąż mnie wyzywa że mało jem i potem kręci mi się w głowie ale co zrobić jak na sam widok mi słabo :( odrzuca mnie nawet zapach żelu pod prysznic czy proszku do prania a o kawie zapomniałam już 5tyg temu :(
To dopiero 8+5 a gdzie tu do 12 tygodnia
Trzymam kciuki za wizyty :$
U mnie dzisiaj 8+6 i też mam prenetalne 13 marca, także mam nadzieję że obydwie przyniesiemy dobre wieści :)
 
reklama
Cześć :)
Ja ostatnio też marnie się czuje, jak jestem głodna to mam nudności, potem coś zjem i jeszcze gorzej . Komputer i tel nasilają dolegliwośći dlatego troche mnie tutaj mniej . Myślałam , że w domu będzie błysk jak na L4 siedzę , a tu ledwo ogarnięte. Liczę, że na wiosnę będzie lepiej :)

@pumelova , trzymaj się dzielnie, najważniejsze , ze dzidzia ok. Co mówią lekarze, jak długi pobyt się zapowiada ?

@marii19, znowu wizyta ? u innego lekarza ?

@Kara88 , wow, piekna fotka i super ze wynik ok :) widziałam , że porządki w tabelce zrobiłaś:)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :) sporo dzisiaj walentynkowych randek :)

Wczoraj sobie przypomniałam i od razu wysłałam maila do DKMS z aktualiazacją danych , dzisiaj odpowiedź dostałam, że na razie mnie blokują na czas ciąży i pierwsze 6 msc po terminie porodu.
 
Do góry