reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Czyli kto ma już prenatalne w przyszłym tygodniu?
@jurkovska i kto jeszcze? Ja dopiero za 4 tygodnie :( i na płeć może być za szybko jeszcze. Szczerze to nie spotkałam jeszcze nikogo kto by się dowiedział o płci w 12 tyg tak żeby byś pewnym :p ale może któraś z was bedzie pierwsza :D ja na to nie licze :) myślę że po 14tyg już można się spodziewać wieści.
Koleżanki dwie tak miały że niby im gadali że dziewczynki na prenatalnych a potem zdziwienie bo chłopaki były :D tak szybko to wygląda podobnie jeszcze :)
Ja dwie poprzednie ciąże wiedziałam na prenatalnym i siebpotwierdzilo w pierwszej ciąży synek był o 2 tyg do przodu wiec widziałam nawet ja sisusiaka w drugiej nie pamietam ale na 90% lekarz mówił ze chłopiec i się potwierdziło
 
reklama
U mnie 12+4. Ciekawe czy się dowiemy. Nie mam w sumie żadnych preferencji ale ciekawość mnie zżera. Zawsze jak myślałam o pierwszym dziecku to bardzo chciałam chłopca ale teraz jakoś wszystko mi jedno. Kazdy ma jakis typ i jestem ciekawa czyje przypuszczenia sie spelnią (mąż i moja mama mówią że będzie chłopiec, brat że dziewczynka). Dodam że mamy już w domu córkę (nie jestem jej mamą biologiczną).
To mamy chyba podobne ciąże hehe ja mam termin na 4 września a Ty? Z om. Ale ja będę się umawiać i myśle ostatni tydzień sierpnia to na pewno się rozwiąże.
Mi wszyscy jednogłośnie mówią ze corka będzie. Może temu ze mam chłopców żeby mi radość sprawić. Jedynie moja przyjaciółka nie z takich żeby zadowalać ale od testu mówi ze Nina siedzi heheheh
 
No podobno z chłopakami łatwiej bo jak już widać to nie odpadnie :p ale w drugą stronę często się mylą.
Też zależy kiedy się idzie, wiadomo, bo inaczej w 11 a inaczej 13.
@jurkovska to może masz szanse sie dowiedzieć jak bedzie juz 13 :D
 
To ja bym się zaczęła martwić jaka byłaby faktycznie na czczo. Jak masz możliwość to wypożycz glukometr i posprawdzaj sobie na czczo i po posiłku cukier
Natalia ja nie z takich żeby przezywać. Jak będę robić badanie jakieś ponownie to powtórzę. Nie biorę do głowy bo w sumie nie miałam z tym chyba nigdy problemu. Glukometr mam nawet w domu bo teściowa w przychodni pracuje ale nie używam.
 
Ja będę miała prenatalne w połowie 13 tyg wiec jak siur nie bedzie wystawał to sie wściekne
To życzę Ci takich widoków jak ja miałam w pierwszej ciąży. Mały ufoludek i duży siuras przekrój boczny sterczący nie mogło być mowy o pomyłce. W drugiej ja nie widziałam w 12 lekarz na 90% coś pokazywał ale ja nie widziałam. Za to po miesiącu jak przyłożył głowice to centralnie to nóżek rozłożonych i siurasa w środku wszyscy śmieliśmy się z tego widoku. Ja jak trzeci raz to zobaczę to to wścieknie się potrójnie bo ja już trzecia ciąże na córkę czekam
 
No podobno z chłopakami łatwiej bo jak już widać to nie odpadnie :p ale w drugą stronę często się mylą.
Też zależy kiedy się idzie, wiadomo, bo inaczej w 11 a inaczej 13.
@jurkovska to może masz szanse sie dowiedzieć jak bedzie juz 13 :D
Dokładnie podobno dziewczynkę można pomylić. Chociaż jak dobre usg i nic nie wisi między nogami to może jednak.... ja już jak dowiem się to w końcu pierwsze ciuszki można będzie kupować
 
Moja szwagierka tak właśnie zaliczyła wpadkę że miała ostatni dzień okresu i powiedziała do chlopaka że spoko nie muszą się zabezpieczać [emoji23][emoji23][emoji23] więc wiecie 100% metoda to tylko szklanka wody zamiast [emoji28]

@jurkovska Ty musisz poczekać, ja mam prenatalne 22.03 [emoji28]
 
reklama
To mamy chyba podobne ciąże hehe ja mam termin na 4 września a Ty? Z om. Ale ja będę się umawiać i myśle ostatni tydzień sierpnia to na pewno się rozwiąże.
Mi wszyscy jednogłośnie mówią ze corka będzie. Może temu ze mam chłopców żeby mi radość sprawić. Jedynie moja przyjaciółka nie z takich żeby zadowalać ale od testu mówi ze Nina siedzi heheheh
Mam termin na 5.09. Ale.zobaczymy czy tak będzie po tym iść prenatalnymi 25.02.
 
Do góry