reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@kamilaszym28 mi koleżanka na przeziębienie poleciła miksturke z cytryny, imbiru i miodu. Dodajesz po 3lyzeczki do letniej herbaty i nic nie łapie. Zaczelam to pić jak po 2tyg znowu myślałam, ze mnie rozłoży. Na szczęście przeszło bokiem[emoji6]
Czego ja już nie próbowałam... Syrop z cebuli i miodu, czosnek miód i cytryna, plukanki szałwia, argentin t, askorbinian sodu w proszku (ale w znikomych dawkach bo się boję, przed ciążą to był najlepszy sposób z początkowym infekcjami - lekarz mi powiedział że Wit. C to mit-zmieniłam go)ale dzięki za sugestie na pewno wypróbuje, dziś zakupie składniki
 
reklama
Ja mam 26 .02 I to bedzie tak 12,2 -2,5 nie wiem juz sama teraz bo byly te roznica w badaniach zobaczymy jak bedzie wiliczony wiek 18 spowrotem I mojego gina
 
Dziewczyny podacie mi link do poczytania o darmowych prenatalnych? Wiem,że ktoś tu wrzucał, ale tyle nowych postów że szukanie będzie czasochłonne, a może któraś ma pod ręką
 
Cześć Dziewczyny. Kurczę ale zaluje ze już mnie tutaj nie ma widzę ze forum sprawnie działa :)
Wpadłam do zobaczyc jak u was i widzę ze macie się świetnie z czego się bardzo cieszę.
@Myszka90 bardzo mi przykro. Trzymam kciuki za owocne starania i donoszone ciaze.
U mnie ciąża okazała się pozamaciczna. Wycięli mi prawy jakowod. Jestem po operacji ale już w domu i mam się coraz lepiej. Moja mozliwosc posiadania dzieci odeszła hen hen... Jakoś tzreba z tym zyc. Mam kochanego Synka i muszę się na tym skupić.
A wy rośnijcie moje drogie :) i doceniacie co Macie każdego dnia. Miłego dnia
 
Czego ja już nie próbowałam... Syrop z cebuli i miodu, czosnek miód i cytryna, plukanki szałwia, argentin t, askorbinian sodu w proszku (ale w znikomych dawkach bo się boję, przed ciążą to był najlepszy sposób z początkowym infekcjami - lekarz mi powiedział że Wit. C to mit-zmieniłam go)ale dzięki za sugestie na pewno wypróbuje, dziś zakupie składniki
Kamila dobrze ze możesz takie rzeczy wogole przyjmować chociaż to jakieś pocieszenie w przeziębieniu. Ja to jak synek był tydzień temu mocno przeziębiony i miał grypę to mówiłam ze jak się zarazę to nawet herbaty z cytryna nie wypije i zapewne wyląduje w szpitalu bo nic nie trawie
 
reklama
Do góry