reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Byłam dzisiaj w szkole podstawowej klasy 1-3 bo dostałam zaproszenie, opowiadałam dzieciom o swojej pracy. Dziewczyny. Myślałam, że umrę. Na zmianę robiło mi się zimno i gorąco, dzieci jakby mogły to wszystkie chciały mnie dotykać i zadawać pytania hehe kosmos. Było super ale myślałam, że tam padnę i nie wstanę. W dodatku od rana mnie mdli , pierwszy raz tak na serio. Ciężki dzień. Teraz siedzę w pracy a potem na wizytę.
 
reklama
Dziewczyny, czy miewacie czasami kłucie w pochwie? Bo juz mam dość, co 3-4 dni sie to pojawia i zostaje na kilka godzin, teraz tez to mam. Czytałam ze to normalne w późniejszej ciąży, ale nie sadze, ze ba poczatku. Lekarza mam dopiero za tydzień we czwartek.
 
@dory ja czuję klucia najczęściej w prawym jajniku a tylko sporadycznie takie o których mówisz i to kilkusekundowe i przechodzi...ewenutalnie jak duzo smigam gdzieś od rana na zakupy itd to boli mnie straszne podbrzusze popoludniu[emoji20] tak juz zawsze będzie? [emoji43]


I zaczęło mnie dzisiaj zastanawiać czy śpię czasami w dzień z powodu spadku sil czy z lenistwa [emoji848]
 
@dory ja czuje takie kłucia, konsultowałam z lekarzem i w moim przypadku to nic innego jak to ze dzidziuś rośnie.
@asiek08 haha, nad tym samym się dzisiaj zaczelam zastanawiać.
 
@dory ja czuję klucia najczęściej w prawym jajniku a tylko sporadycznie takie o których mówisz i to kilkusekundowe i przechodzi...ewenutalnie jak duzo smigam gdzieś od rana na zakupy itd to boli mnie straszne podbrzusze popoludniu[emoji20] tak juz zawsze będzie? [emoji43]


I zaczęło mnie dzisiaj zastanawiać czy śpię czasami w dzień z powodu spadku sil czy z lenistwa [emoji848]
Twój organizm ciężko pracuje, żeby przygotować miłe miejsce na te kilka miesięcy dla Twojego malucha, to normalne, że jesteś zmęczona. Leniwa może też, ale to ciężko dociec na podstawie postu ;)
 
Ale dziewczyny czujecie tylko w podbrzuszu i tajnikach? Bo takie też miewam, ale od jakiegoś czasu miewam tez kłucie w pochwie i średnio raz na tydzień od 3 tygodni kłucie przy oddawaniu moczu. Na pewno to normalne?
 
Ale dziewczyny czujecie tylko w podbrzuszu i tajnikach? Bo takie też miewam, ale od jakiegoś czasu miewam tez kłucie w pochwie i średnio raz na tydzień od 3 tygodni kłucie przy oddawaniu moczu. Na pewno to normalne?
Ja tak miałam w pierwszej ciąży takie świdrowanie jakby w pochwie czy szyjce tez się martwiłam tym to trwało do końca ciąży i niczemu nie zaszkodziło nawet nie pamietam czy pytałam o to lekarza. W drugiej nie miałam tego. Ale pamietam ze siostra dwa lata temu w ciąży tez to miała o rozmawiałyśmy o tym bo tez ja to martwiło.
Ja w tej ciąży nie mam żadnych boli brzucha kłuć nic no jedynie bardzo ale to bardzo bolą mnie więzadła po obu stronach jak wstanę lub przekręcać się z boku na bok jak spie. W poprzednich ciążach bolało mnie jak już brzuch był tez pytałam o to lekarza i mówił ze to normalne
 
reklama
Mnie to najbardziej krzyż boli :( nie mogę wstać z łóżka bo mnie wszystko rwie straszny ból :( jak rozchodze to mniej boli
 
Do góry