reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

No właśnie mi nie dał na pierwszej wizycie bo trafiłam do niego bardzo wcześnie bo w 4-5tyg. Więc mam nadzieję, że w piątek już się coś więcej będzie dziać i ma mi założyć kartę ciąży.

Właśnie wciągnęłam pierogi ruskie. Pierwszy raz miałam na coś taką ochotę, że miałam wrażenie, że oszaleje jak nie zjem hehe.
 
reklama
Boze, ile wy piszecie :p Piszecie i piszecie, a czlowiek nie ma kiedy nadrobić.
Wrocilam dzis od kolejnego lekarza i kolejny powiedzial, ze raczej nie musze nic przyjmowac, bo mi awidność wyszla ponad 86, ale powtorzą badania. Jesli wyjdzie, ze wyjdzie dobrze, to bede miala niepotrzebne opakowania rovamycyny ;)

Ja sie zdziwiłam jak przeczytałam że dostałaś rovamecynę. Moim zdaniem nie potrzebnie :)
 
Cały czas mam wrażenie, że jestem ze wszystkim opóźniona w stosunku do Was, stąd moje pytania. Ja mam termin na 30 września więc ciążowo jestem tu "najmłodsza " A okazać się jeszcze może, że przesunie mi się na październik.
 
Ja na pierwszej wizycie 2 tygodnie temu.
Morfologie, tsh, WR i nie pamiętam co jeszcze, napewno coś z grupą krwi i przeciwciałami
Edit: a i glukoze
Ja miałam takie
Do tego jeszcze biocenoza pochwy
IMG_20190204_153013576.jpeg
 
Cały czas mam wrażenie, że jestem ze wszystkim opóźniona w stosunku do Was, stąd moje pytania. Ja mam termin na 30 września więc ciążowo jestem tu "najmłodsza " A okazać się jeszcze może, że przesunie mi się na październik.
Nie jesteś sama [emoji6] ja też mam na 30.09 ale ciąża około tydzień młodsza więc październik też mnie wita [emoji28]
 
Cały czas mam wrażenie, że jestem ze wszystkim opóźniona w stosunku do Was, stąd moje pytania. Ja mam termin na 30 września więc ciążowo jestem tu "najmłodsza " A okazać się jeszcze może, że przesunie mi się na październik.

Ja mam na koniec wrzesnia wedlug apki wiec witam w klubie [emoji23]
Ja tez jestem opozniona bo bylam ponad dwa tyg temu u gina, tydzien spoznienia w okresie, test negatyw. Dostalam luteine, po odstawieniu przez tydzien brak @, wiec zrobilam test. I tako jestem..
 
Nie jesteś sama [emoji6] ja też mam na 30.09 ale ciąża około tydzień młodsza więc październik też mnie wita [emoji28]
I jak wyglądasz z wizytami? Ja byłam na pierwszej 25 stycznia (miałam USG i było widać pęcherzyk i woreczek żółtkowy) i teraz mam 8 lutego w piątek, będziemy szukać serduszka.
 
reklama
I jak wyglądasz z wizytami? Ja byłam na pierwszej 25 stycznia (miałam USG i było widać pęcherzyk i woreczek żółtkowy) i teraz mam 8 lutego w piątek, będziemy szukać serduszka.
Byłam w sobotę na pierwszej i sam pęcherzyk. Lekarz twierdzi, że ciąża jest około 1tydz młodsza i kolejną wizytę mam na 23.02. Spokojnie czekam a to jeszcze tyle czasu...[emoji44]
 
Do góry