reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny, witam się nieśmiało :) To moja pierwsza ciąża. Z USG wychodzi 6t5d, termin na 20 września, natomiast z OM termin na 7 września, więc trochę różnica jest... W sobotę maleństwo miało 0,46 cm, widzieliśmy też serduszko, ale go nie słyszeliśmy- lekarz powiedział, że do 9tc bezpieczniej je sobie tylko oglądać.
 
reklama
Olix gratuluje.
Ja się tak boje czy Wszytsko Ok. Teraz tak myśle ze niska miałam ta betę na tle waszych :( objawowo nie mam żadnych... niech już będzie piątek
 
Olix gratuluje.
Ja się tak boje czy Wszytsko Ok. Teraz tak myśle ze niska miałam ta betę na tle waszych [emoji20] objawowo nie mam żadnych... niech już będzie piątek

My chyba mamy w genach zamartwianie się na zapas.. u mnie wg OM 6t6d w poniedziałek Beta ponad 60tys, ale pęcherzyk pusty, czekam do niedzieli, mam się zgłosić na powtórne usg żeby szukać zarodka.. i teraz się martwię czy ja tej bety nie mam za wysokiej względem innych dziewczyn..
Przy takiej powinno być już coś widać chyba na usg[emoji45]

Och dlaczego nie możemy wychillować tylko martwimy się cały czas na zapas.. [emoji24]


@Olix95 witaj! Świetnie ze serduszko bije [emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny. Mam nadzieję, że mogę jeszcze dołączyć? Termin z OM wychodzi mi na 27 września, tydzień temu na usg był pęcherzyk, kolejna wizyta 11 lutego. Od samego początku w stresie...Jestem po stracie córeczki w 33tc rok i dwa miesiące temu. Po tym wszystkim mój organizm się poprzestawiał i miałam problemy z zajściem w ciąże. Udało się teraz i z jednej strony płakać mi się chce ze szczęścia, a z drugiej modlę się, aby było wszystko dobrze. Miło mi Was poznać.
O Jezu, współczuję Ci bardzo straty. Nie wyobrażam sobie tego co musiałaś przejść. Na pewno będziesz się stresować tą ciążą, życzę Ci z całego serca żeby było wszystko dobrze.

Olix witaj :)
 
@justyndziuk ja za to myśle ze miałam za niska:( dwa dni przed @ miałam 73 a po 5 dniach 311. Przyrost Ok ale ta beta niziutka. Wczoraj poczytałam i jestem przerażona. Myśle ze tam jest coś nie tak bo nic mie czuje, nie czuje jakbym była w ciąży w ogóle. Tyle ze wczoraj w galerii trochę jakbym zapachy mocniej czuła. Noc miałam fatalna bo śniły mi się koszmary :( ja chce już jutro. Dzieczyny tzrymajcie kciuki bo mam jakieś dziwne przeczucia :(
 
@justyndziuk ja za to myśle ze miałam za niska:( dwa dni przed @ miałam 73 a po 5 dniach 311. Przyrost Ok ale ta beta niziutka. Wczoraj poczytałam i jestem przerażona. Myśle ze tam jest coś nie tak bo nic mie czuje, nie czuje jakbym była w ciąży w ogóle. Tyle ze wczoraj w galerii trochę jakbym zapachy mocniej czuła. Noc miałam fatalna bo śniły mi się koszmary :( ja chce już jutro. Dzieczyny tzrymajcie kciuki bo mam jakieś dziwne przeczucia :(
Kciuki zaciśnięte!
 
@justyndziuk ja za to myśle ze miałam za niska:( dwa dni przed @ miałam 73 a po 5 dniach 311. Przyrost Ok ale ta beta niziutka. Wczoraj poczytałam i jestem przerażona. Myśle ze tam jest coś nie tak bo nic mie czuje, nie czuje jakbym była w ciąży w ogóle. Tyle ze wczoraj w galerii trochę jakbym zapachy mocniej czuła. Noc miałam fatalna bo śniły mi się koszmary :( ja chce już jutro. Dzieczyny tzrymajcie kciuki bo mam jakieś dziwne przeczucia :(
K
Trzymam kciuki, wszystko będzie ok.
Ja też dzisiaj miałam koszmary, aż mąż mnie budził bo podobno krzyczałam przez sen, nigdy mi się to nie zdarzało.

@marii19 w ciąży miałaś rozejście spojenia łonowego? Rodziłaś naturalnie czy przez CC? Mnie niestety to spotkało, po porodzie rozejście na 2 cm, strasznie się boję, że znowu się to powtórzy, a tak bardzo chciałabym znowu rodzić SN

@aqatam bardzo współczuję takiej ogromnej straty :( takie rzeczy nie powinny się zdarzać

Ja dzisiaj wybieram się na badania, nie wiem jak tyle czasu wytrzymam bez jedzenia
 
reklama
Do góry