reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Mam trzech synów
Anastazja napiszę ci sytuacje mojej przyjaciółki.
Ma trójkę dzieci z byłym mężem. Nie ma żadnej bliskiej rodziny. Od roku spotykała się z chłopakiem, miala nadzieję że teraz będzie dobrze no i wpadli. Wyobraź sobie że facet też odwrócił się tyłkiem a okazało się że będą bliźniaki. Dziewczyna pracowała na umowę zlecenie wiec z zysku dostaje tylko parę groszy, nie ma żadnej pomocy a ciąża bardzo wysokiego zagrożenia bo mnoga i dzieciaczki są na jednym łożysku. Ale wiesz co? Mimu kilku chwil załamania nie poddaje się.
 
reklama
Klaudia ja też kilkukrotnie brałam w ciąży nystatynę i nie miałam po tym upławów. Może jesteś na nią uczulona? Chyba jednak warto to skonsultować z jakimś lekarzem.
 
@Anastazja35x czasem lepiej samemu niż z kimś nieodpowiednim, my kobiety jesteśmy silniejsze niż się światu wydaje i zawsze damy radę :* ty też dasz, jak już poczujesz ruchy maleństwa to znikną wszystkie obawy, bedzie dobrze zobaczysz!
 
Od piatku jak zobaczylam to krew tez nie ruszam sie z lozka. Na razie mam przepisany duphaston 2 razy dziennie ale zobaczymy co powie jutro jak powiem ze znowu sie pojawilo . Oby tylko nie Okazalo sie ze nic juz nie da sie zrobi . Tak strasznie mi sie dluzy ten czas do poniedzialu z tego strsu juz chcial byn wiedziec czy nic sie nie stalo a z drugiej strony tak boje sie tam isc :(

Ja tez mam plamienia od 5 tyg. I biorę duphostan 3*1 i mam leżeć, po kilku dniach plamienie ustało, poszłam na wizytę i znowu 3 dni plamienia i spokój, zostaje mi leżenie bo dzięki temu nie plamie, ja jestem dobrej myśli, 22.01 biło serduszko i tego się trzyma. A Tobje życzę żeby plamienia ustąpiły i dużo odpoczynku i mało stresu ;)
 
Ja też brałam Natamycyne w pierwszej ciąży, upławy miałam normalne, musiało to jakoś wyjść skoro to dopochwowe, taki po prostu biały ślad, nieraz bardzo dużo, ale nie takie rzadkie.

Anastazja, przykro mi, że zamiast się cieszyć doznalas tyle rozczarowań i smutku. Też uważam że lepiej być samej niż z byle kim, życie jest nieraz okrutne, ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Dużo starsze masz dzieci? Może to w nich będziesz miała największe oparcie? Ściskam Cię mocno.
 
Witam Kochane czy to ciąża??
 

Załączniki

  • IMG_20190127_213351.jpg
    IMG_20190127_213351.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 128
Dziękuje dziewczyny wiem ze dam radę zawsze daje tylko sama nigdy w ciąży nie byłam a teraz psychicznie mnie to chyba bardziej dobija [emoji25]Synów mam za małych na pomoc może ten starszy choć z nim to więcej problemów niż pomocy nastolatek [emoji29]może to moja upragniona córa w brzuchu siedzi choć się nie nastawiam bo skazana chyba jestem na chłopaki . Ale prawda ze jak poczuje malucha to łatwiej będzie na codzień . Gratuluje kolejnej mamie pozytywnego testu
 
reklama
Dziewczyny tyle Was jest ze jezzcze nie ogarniam[emoji38] czy ktoras z Was jest przed pierwsza wizyta u gin tak jak ja?

I kolejne pytanie.. Jak odstawialyscie swoje dzieci od piersi? Moja corka ma ponad 1,5 roku i nadal kp. Nie byloby problemu, gdyby nie ten okropny bol podczas karmienia od kiedy jestem w ciazy. Moja Marysia to cycoholiczka, choc i tak udalo mi sie ograniczyc Karmienia do nocy i 2 razy przed zasnieciem. Nie potrafi zasnac bez cyca. Nie toleruje smoczka, nie toleruje butelki... Podczas karmienia bol jak przy zapaleniu piersi[emoji17]
 
Do góry