reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Pewnie że najważniejsze żeby było zdrowe a płeć ma drugorzędne znaczenie. Ja w pierwszej ciąży tak sie zafiksowałam że napewno będzie córka ze jak siostra mnie na tydzień przed usg połówkowym zapytała co ja zrobie jak będzie syn to jakbym obuchem w łeb dostała, cały dzień ryczałam [emoji43] a potem odliczalam że jeszcze 5/3/2 dni mam córkę [emoji23] na szczęście moje przeczucia okazały sie trafne. Ale obiecałam sobie że teraz sie na stawiać nie będę [emoji28]

@HappyBabyMama nie tak serio to nie, chociaz mam dużo większą ochotę na mięso a normalnie jem go bardzo mało. W poprzedniej ciąży mialam parcie na lody, arbuzy, i tortille z McD [emoji85]

Gratuluje kolejnych serduszek [emoji3590]

@joasia000123 kurcze ale Cie wymęczy, zdrowiej!

@Aldona1987 witaj :) rozgość sie :) na kiedy masz termin? Ten sam rocznik jesteśmy ;) ja mam termin na 29.09, jestem w 5 tyg. Mam już córeczkę która ma 1,5roku :) heh doświadczenia nie ma co zazdrościć Ty celebruj ciąże bez malucha obok, bo taki błogi czas już Ci sie nie powtórzy :) mieszkasz za granicą? Pytam bo pisałaś że nie masz polskich znaków

@Sylhia000 trzymam kciuki!!

@pumelova hej :) oby wszystko pięknie się rozwijało i bezproblemowo :) też mam córkę 1,5roku, z sierpnia 2017:)

To ja się wagą nie będę chwalić bo jest baaaardzo duża. Ale i tak na pocieszenie chociaz o 11kg mniej w porównaniu do tego z jaką wagą zaczynałam w poprzedniej ciąży, wtedy przytyłam 9kg mam nadzieję że teraz też więcej nie będzie

@marii19 Tak mieszkam za granica, w Niemczech :-) Termin mam na 7.09. Ja poki co jakos chyba mam zbyt piekne wyobrazenie macierzynstwa. Nie moge sie doczekac :-)

Mnie poki co najbardziej martwi moja waga, ale co ma byc to bedzie.


Dziewczyny o jakiej tabelce mowicie, bo chyba jeszcze nie ogarniam do konca ;-)
 
Oo, też mam wizytę 6 lutego i również nie moge sie już doczekać. Szkoda ze tak w kazdej chwili nie można sprawdzić co u bejbusia.. ahh, te niecierpliwe mamy

To i ja się dołączam do wizytujących 6 lutego. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i zobaczę bijące serduszko.
Moja córka dzisiaj stwierdziła, że szkoda, że nie ma aplikacji, która jest w stanie prześwietlać brzuch i pokazywać rzeczywisty stan maleństwa. Codziennie pyta ile już urósł i czy wreszcie wygląda jak dziecko
 
reklama
Ja w ciąży z córką startowałam z wagą 54 kg i jeszcze w I trymestrze schudłam do 50 kg przez wymioty. Przytyłam do 65 kg. Po porodzie od razu wróciłam do wagi sprzed ciąży. Teraz wyjściowa waga 62 kg i jak na razie mam tylko mdłości. Obawiam się, że dużo więcej mi przybędzie tym razem bo niestety metabolizm po 30 już nie ten sam. Ale nie zawracam sobie teraz głowy wagą, tym będę się martwić po porodzie:)
 
Do góry