reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O matko zakupy z dzieckiem to nic dobrego, taki koncert mała zrobiła że nic prawie nie kupiłam i na sygnale do domu bo nie dała się uspokoić w żaden sposób Mam deficyt cierpliwość czasami do tej mojej małej terorystki
 
reklama
Kurde piekna pogoda a ja zamulam w domu nic mi się nie chce dosłownie nic syf w domu i nie mam weny, mały steka też już pomału mam go dość.... Także wybaczcie nawet nic nie gotuję,... Oszaleje w tym domu... No nic
Olej wszystko, każdy może mieć gorszy dzień nie ma co się zmuszać,
 
To ja dziś bawię się w perfekcyjną panią domu. Sprzątam. Piorę. GOTUJĘ. Bawię dzidziusia. Nawet sama się wyfiokowałam. Włos. Make Up. Na zakupach byłam. A co!
 

Załączniki

  • 1541855609972-629771835.jpg
    1541855609972-629771835.jpg
    148,5 KB · Wyświetleń: 140
a ja nie sprzatam-nie mam czasu i sily. Dziecko wymaga 100% mojego czasu i chce go jemu poswiecic. Jedynie podczas drzemek sprzatam na raty a w nocy cos gotuje. Tyle ze z tego sprzatania na raty nie za duzo wychodzi bo za malo jest czasu...
Ale nic to, juz zapowiedzialam mezowi zeby nie oczekiwal ode mnie nic bo chce maxymalnie czas poswiecic Kubie.
 
To samo mąż dziś powiedział:)
Smrodliwe bąki i miękki brzuch są ale marudna od 2 dni :/ A wczoraj poplakiwala trochę...

Czyli jak bąki są to jest ok?

U mnie tez czasem kupy nie ma a karmie mieszanie. Ale bąki są, czasem tak śmierdzące ze jestem aż pewna ze to kupa a pampers pusty...
Jak czasem z bakiem coś pójdzie bo widzę na chusteczce jak przecieram to robię z nim gimnastykę bez pampersa i często pomaga:)
 
Mój jak ma kupić dwie rzeczy trzech zapomni a przyniesie cztery niepotrzebne...

Mój dziś pojechał po zakupy spożywcze bo gości mamy, oczywiście kupił masę rzeczy zbędnych typu kolejny termometr do pokoju ( bo dziecko się trzęsie podczas kąpieli to na bank nie ma tyle stopni co trzy inne pokazują ...[emoji85][emoji85][emoji85]) ale gdy zadzwonił z Media Markt ( taaaak bo tam są artykuły pierwszej potrzeby na gości ...) i taki tekst... ,, słuchaj bo z tej marki co mamy podgrzewacz jest takie urządzenie do leczenia światłem może kupię Żuczkowi, myślisz ze się przyda"? To jak na niego fuknelam to aż mi się dziecko uspokoiło... kurde ten sklepy zwiedza a ja 3 godziny sprzątałam z dzieckiem na ręku które bawiło się ze mną w gre ,, wszystko co nie jest rękami mamy parzy"
 
Czyli dobrze zobaczyć przyszłego męża z krótkimi zanim się człowiek wpakuje, @KINDERBUENOO88 :laugh2:

Ja swojego poznałam w krótkich i bez brody. Teraz z brada wyglada super ( dla mnie mega) ale cieszę się ze pierw poznałam go bez tej brody bo jakby ja teraz zgolił to byłby szok bo wyglądałby na Max 25 lat [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Prawdopodobnie wina konfliktu serologicznego w układzie AB0, czyli to samo co zafundowało nam ta paskudna żółtaczkę. Niepokojący jest tak drastyczny, szybki spadek hgb, nie jest to zagrożenie życia, bo szybko wykryte, ale trzeba to skonsultować ze specjalistą i być może też wdrożyć witaminy z grupy B. Dodatkowo w ostatnim miesiącu Miłosz bardzo zwolnił z przybieraniem na wadze, zaczął być śpiący, pogorszył mu się apetyt, także anemia dawała już konkretne objawy, a to źle. Z drugiej strony te zmiany były tak delikatne i subtelne, że trzeba było wiedzieć na co patrzeć, żeby się doszukać.

A to mój mały anemik <3

A u nas tez Ab- Kamil i 0+ ja . A jak u Was?
Kurczę bo może rzeczywiście coś i mój ma, lekarz nie skomentowała mi wyniki [emoji20]

A Anemik wyglada jak okaz zdrowia [emoji4]

Edit: doczytałam skoro mały ma A+ to nie ma konfliktu
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ile ma hemoglobiny? My tez mamy komflikt serologiczny i maly ma hemoglobine 13,5 przy normie 10-24 tzn. Mial 11 dni po porodzie. Myslisz, ze trzeba by bylo jeszcze raz sprawdzic? Badalas po porodzie czy dopiero teraz? U mnie tez maly ciagle spi praktycznie, ale on tak ma od poczatku ehh

A mój ma 11,5 ale normę ma zapisana 13,5-16,5
 
Do góry