reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Bujam się po mieszkaniu z podpiętym tensem na kostkach, w nadziei, że ruszy. Jutro przyjedzie doula i zapowiedziała, że spróbuje Miłosza wykurzyć z tego mojego brzucha. Stary obiecał mi seks wieczorem (w końcu!). Zaczyna mi się dupka palić, boję się tej wielkości Młodego
 
reklama
Bujam się po mieszkaniu z podpiętym tensem na kostkach, w nadziei, że ruszy. Jutro przyjedzie doula i zapowiedziała, że spróbuje Miłosza wykurzyć z tego mojego brzucha. Stary obiecał mi seks wieczorem (w końcu!). Zaczyna mi się dupka palić, boję się tej wielkości Młodego
Wiadomo, ze mniejszego latwiej wypchnac. Oby pomoglo :)
Ania, mam jeszcze pytanie o monitor oddechu - jaki polecasz i czy moge kupic uzywany?
 
Heh tak z luzniejszych spraw. Zmierzyłam się. Biust(smętne zwisy dwa) 100 - bez zmian raczej. Brzuch 112 no i tu troszkę się poszalalo :) biodra a raczej to coś pod brzuchem 104 - z 15 cm przybyło ... tak mnie naszło zmierzyć
 
reklama
Bedzie, bedzie :) Te co na poczatku maja wieksze szanse na kciuki, bo potem z malymi wyjcami bedzie trudniej o bycie na biezaco i zaciskanie kciukow ;).

I tak widzę ze mniej piszemy. Ale wydaje mi się ze powoli stresik wychodzi i to dlatego. Ja np wole być w ruchu ... zreszta coraz więcej spraw ogarniam bo wiem ze z małym będzie ciężej.
 
Do góry