reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przez te pierwsze dni człowiek tak słaby że ledwo się obmywa tzn okolice intymne mylam nie moczac rany jak wyszłam do domu to że szwami na brzuchu można się kąpać w sensie prysznic nie leżenie w wannie i osuszac z tym że mi po drugim cięciu rana się babrala bo zarazili mnie gronkowcem więc mi tak ropa leciała 3 miesiace, teraz już jestem dobrze nasyzkowana w sensie że lekarz inny więc wie że mam komplikacje po cięciu dostanę antybiotyki i specjalny płyn na suszenie rany, w ogóle jestem bardzo pozytywnie nastawioną i mam plan zacisnąć zęby i wstać od razu jak będzie można, chce szybko wrócić do domu
Oj to przeboje mialas.... A co z kamieniem po cc ? Jak mi przystawia to poleci cos? czy butla go nakarmia? boje się czy głodny nie będzie bo może nie być pokarmu tak od razu :/ jakie masz doświadczenia w tej kwestii?
 
reklama
Oj to przeboje mialas.... A co z kamieniem po cc ? Jak mi przystawia to poleci cos? czy butla go nakarmia? boje się czy głodny nie będzie bo może nie być pokarmu tak od razu :/ jakie masz doświadczenia w tej kwestii?
Z karmieniem nie pomogę bo nie Kamilem przy bliźniakach nie dałam rady i się poddalam a przy synku w ogóle mleka nie miałam ale już i tak wiedziałam że nie chce od nowa tego horroru przechodzić i od razu mm teraz też nie będę karmić to nie jest dla mnie,
 
Ja miałam 3 USG i raczej więcej nie będzie a to ostatnie to pisałam g..no warte było. Jedynie że młody łbem do dołu jakbym nie czuła kiedy się fiknął i że tak jest jak się w kanał wciska... na prywatę szkoda mi kasy szczególnie teraz.

Goj, moze jednak mozesz isc na usg prywatnie a przyoszczedzic na czyms innym? dobrze zrobione usg sa bardzo wazne, a takie od czapy bez sensu-jak juz sprawdzic to dobrze i profesjonalnie, a nie dla zasady...
 
Ja miałam 3 USG i raczej więcej nie będzie a to ostatnie to pisałam g..no warte było. Jedynie że młody łbem do dołu jakbym nie czuła kiedy się fiknął i że tak jest jak się w kanał wciska... na prywatę szkoda mi kasy szczególnie teraz.

Ty chyba jestes z Warzzawy- polecam dra Roszkowskiego-jest drogi ale jeden z najlepszych specjalistow od med. prenatalnej w Warszawie. Jesli nie on( chociaz naprawde jest niezastapiony), to naprawde warto wybrac takiego, ktory specjalizuje sie w usg (z certyfikatem ptg lub fmf).
 
Ty chyba jestes z Warzzawy- polecam dra Roszkowskiego-jest drogi ale jeden z najlepszych specjalistow od med. prenatalnej w Warszawie. Jesli nie on( chociaz naprawde jest niezastapiony), to naprawde warto wybrac takiego, ktory specjalizuje sie w usg (z certyfikatem ptg lub fmf).
Mhmm ale po co? Dziecko zdrowe. Ułożone główkowo. Testy prenatalne ok... więc zupełnie nie widzę sensu niespełna 30 dni przed porodem tam zagladac ;)
 
reklama
Do góry