reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dobrze rozumiem ze teraz mieszkasz w Uk a przedtem w Szwecji?
Ja mieszkam w Szwecji ponad 8 lat.
Jestem w 6 tyg +2 dni i położna mi dziś oznajmiła że pierwsze usg w 18 tyg.
Moja dwojka dzieci we wrzesniu i pazdzierniku skończą 10 i 11 lat
Teraz w UK, a wcześniej w wielu krajach. Zaczęłam od wyjazdu z Polski do Finlandii, potem Szwecja, Holandia na chwilę, znowu Szwecja i znowu Finlandia z przerwą na trochę w Chinach, potem USA, a teraz na trochę w UK. Tułacze życie [emoji16]
Musiałabym dokładnie sprawdzić kiedy miałam pierwsze USG, ale o ile pamiętam to do ok. 20 tygodnia nikt się za bardzo nie interesował moja ciąża. Dopiero jak powiedziałam o innych przypadłościach i ile lat sie staraliśmy (5 lat na pierwsza ciążę, teraz 7 na drugą) to zajęli się nami wcześniej, ale też bez szalu, bo chyba koło 16 czy 17. Na szczęście wtedy leciałam do Polski na Wielkanoc i zrobiłam wszystkie badania na początku ciąży. Potem łatwiej było czekać :-)
 
A ja dostałam migrenowego bólu głowy z mdlosciami. Do tego stopnia się rozszalał ten ból, że poprosiłam mojego P. żebyśmy poszli do sypialni, pogasili światła i tv. Niestety musiałam wziąć paracetamol [emoji45][emoji45][emoji45] czułam, że ból może bardziej szkodzić dziecku niż moja heroiczna walka z nim. Jak przestała głowa to nudności się jeszcze bardziej nasiliły... w efekcie zasnelismy o 19 i dopiero się obudzilismy a nudności właśnie wracają... eh

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
A ja dostałam migrenowego bólu głowy z mdlosciami. Do tego stopnia się rozszalał ten ból, że poprosiłam mojego P. żebyśmy poszli do sypialni, pogasili światła i tv. Niestety musiałam wziąć paracetamol [emoji45][emoji45][emoji45] czułam, że ból może bardziej szkodzić dziecku niż moja heroiczna walka z nim. Jak przestała głowa to nudności się jeszcze bardziej nasiliły... w efekcie zasnelismy o 19 i dopiero się obudzilismy a nudności właśnie wracają... eh

gannvfxm7rdcfbwj.png
Ojej, współczuję bólu :/ trzymaj się tam!

A ja przedstawiam kwintesencję ciezarowkosci :D
IMG_20180129_214541.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180129_214541.jpg
    IMG_20180129_214541.jpg
    86,7 KB · Wyświetleń: 407
reklama
Do góry