reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
170. Nie twierdzę że to dużo ale ie twierdzę też do to malo:biggrin2: miseczki też już z 70 D na e trzeba zmieniać powoli
Napewno nie chce powtórzyć wyczynu mojej koleżanki +42kg
W, kurcze, kategoryczny zakaz tycia, jakbyś nadwagę miala! Ja w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30 kg, przy czym 20kg w trzecim trymestrze (God bless thyroid). Myślę że ciężko tyle przytyć będąc zdrowym, chyba, że zatrzymuje się woda w organizmie, a na to często nie mamy wpływu. Takie kategoryczne wagowe zakazy wywołują u mnie dreszcze. Potem kobita przekroczy o pół kilo i zjadają ja wyrzuty sumienia, a często jest Bogu ducha winna w tej sprawie.
Ot, takie luźne przemyslenia ;)
Idę żezrec banana i zagryźć kapusta kiszona :D
 
Idź do jakiegoś polskiego lekarza żeby określił wiek ciąży:) pierwszy scan musi być zrobiony do 13w6d ciąży :) tak tak.. uk dziwny kraj ale da się żyć, ja póki co nie narzekam :)
No to sie załapię w 13w3d [emoji6] A wcześniej jeszcze położna. Dam radę. Do polskiego lekarza to chyba musiałabym albo do Londynu jechać albo do Peterborough, bo w Cambridge krucho z ginekologami (chyba, że coś przeoczylam szukając). W ciągu dnia nie zdążę między odporowadzaniem i przyprowadzaniem córki ze szkoły, tym bardziej, że jeszcze przez kilka tygodni pracuję.
Dzięki za rady, jakoś wytrzymam :-)
 
Ja waze 63kg i już sie z tym zle czuje. Zaczelam od wiekszej wagi, ale poprzednia ciaze tyle wazylam w 4 miesiacu. Mam wrazenie ze mam zagazowane jelita i woda sie zatrzymuje. Dopiero co pisalam ze moge pic bardzo duzo, a teraz mi brzuch pecznieje nawet jak zjem dwie kanapki... :( wieczorem czuje sie jak słoń i na nic juz nie mam ochoty... :( leze w wannie i slysze jelita caly czas. Ehh.

Jeszcze dodam ze poprzednio przytylam 11kg i po powrocie ze szpitala mialam swoja wage wyjsciowa czyli 59/60kg. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie. Nigdy nie musialam sie pilniwac z jedzeniem
 
Oj tak ja w liceum ważyłam 49 kg a w gimnazjum 68(leki na sterydach) wtedy to wyglądałam jak piłka tak mi się woda zbierała

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 61 przy 167, poki co pół kg na plus, ale wyszły mi właśnie ketony w moczu i pytanie z jakiego powodu? Jeden może byc taki ze glodna chodze bo na nic nie mam ochoty;/
Miske mialam 70E ale teraz i obwod większy i piersi rozmiar plus, 3/4 staników odłożyłam na czasy późniejsze..:-)

oar8vfxmot2h0mys.png
 
Ostatnia edycja:
Mrr - mam podobnie, też jestem przewrażliwiona na punkcie daty ważności.
No i mam dwójkę maluchów do noszenia - 11 kg i 16 kg. Ciężko - dosłownie i w przenośni.
 
Jedno dobre. ;) ja na szczęście mdłości brak! Zobaczymy na jak długo.. może jestem tym drugim przypadkiem ktort przechodzi ciążę bez mdłości i z wypadajacymi włosami :p
To są dwa typy? Chyba jestem miksem - brak mdłości i włosy przestały wypadać zupełnie [emoji6] Za to brzuch ciągnie niemiłosiernie, do tego stopnia, że jak wstaje to najpierw chodzę zgięta w pół i powoli się prostuje.
 
reklama
Do góry