reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zbieramy wszystkie potrzebne papiery do WWR- Wczesne Wspomaganie Rozwoju.
Te wszystkie konsultacje.... mówią nam że to może być to , albo to a może coś innego i odsyłają do kolejnego specjalisty. Mamy już dość :frown: Ja mam dość
Współczuję przepraw :/ ważne, że dzialacie! To daje Twojemu synkowi duże szanse na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie!
 
reklama
@Brrrownie z takich ogólnodostępnych polecam "polityka karmienia piersią" i "po prostu piersią" :) ja posługuje się teraz podręcznikiem dla doradców laktacyjnych, ale ciężko go zdobyc, niestety.

Można. Dzisiaj jadłam :)
Chciałabym karmić piersią, dlatego wolałabym się przygotować. Wiadomo praktyka to co innego, ale teoria też się przyda :)
 
Chciałabym karmić piersią, dlatego wolałabym się przygotować. Wiadomo praktyka to co innego, ale teoria też się przyda :)
A jasne, wiedzy nigdy za wiele :) nie żyjemy już w domach wielopokoleniowych i nie mamy okazji obserwować naszych mam/cioć/kuzynek podczas karmienia, to skąd mamy czerpać wiedzę? :)
 
oo ja od 2 dni z majonezem jem :p ale powoli wchodze w etap.... 2 kęsy jedzenia i niedobrze mi....
Jutro mam wizyte u ginekologa.... bedzie rowno 6 tydzien liczac od OM. kurcze wiem ze troche wczas ale łudzę się, że może serduszko usłyszę
 
Ja nie jem np na miękko.. wszyscy mnie przed tym przestrzegali ale za to jajka na twardo z majonezem jak najbardziej..na to już miałam fazę
Można normalnie jeść :) mamaginekolog też o tym pisze, ale i inni lekarze, z którymi rozmawiałam potwierdzają :) ważne, żeby jajka miały nieuszkodzoną skorupkę i były świeże :)
 
reklama
Do góry