reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jeżeli nawet później doniesz zaświadczenie o ciąży, to mają Ci potem przeliczyć w kadrach zwolnienie jako 100%
No co Ty do mnie mówisz? Nieźle [emoji16]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Jeżeli nawet później doniesz zaświadczenie o ciąży, to mają Ci potem przeliczyć w kadrach zwolnienie jako 100%
A czy to nie jest tak że na L4 piszą ciąża ten symbol i już na tej podstawie liczą 100%płatne. A zaświadczenie możesz donieść za 2 tygodnie.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy to nie jest tak że na L4 piszą ciąża ten symbol i już na tej podstawie liczą 100%płatne. A zaświadczenie możesz donieść za 2 tygodnie.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzi o to, że czasami kobieta nie chce ujawnić zw jest w ciąży i dostarcza zwykle zwolnienie. Potem może przynieść zaświadczenie ze jest w ciąży i jej wyrowynaja nawet kilka mc wstecz. Tak robiły u nas kolezanki
 
Chodzi o to, że czasami kobieta nie chce ujawnić zw jest w ciąży i dostarcza zwykle zwolnienie. Potem może przynieść zaświadczenie ze jest w ciąży i jej wyrowynaja nawet kilka mc wstecz. Tak robiły u nas kolezanki
A rozumiem [emoji3]dziękuję za wyjaśnienie [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o to, że czasami kobieta nie chce ujawnić zw jest w ciąży i dostarcza zwykle zwolnienie. Potem może przynieść zaświadczenie ze jest w ciąży i jej wyrowynaja nawet kilka mc wstecz. Tak robiły u nas kolezanki
O to chodzi. Ja na razie nie chce ujawniać tego. Dopiero po wizycie u gina.
Tak czytam w internecie i ciekawa jestem czy mi da zwolnienie ginekolog (to będzie 6tydz) czy odmówi.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
@cheetah,dziekuje Ci dobra kobieto. Znalazłam podstawę prawną do tego. Nie wpadłam na to. Bardzo Ci dziękuję :)

@Ewarut, też na to liczę. Atmosfera kiepska, zaczynają się u nas jelitowki, a do tego strasznie dokuczaja mi mdłości.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
@cheetah,dziekuje Ci dobra kobieto. Znalazłam podstawę prawną do tego. Nie wpadłam na to. Bardzo Ci dziękuję :)

@Ewarut, też na to liczę. Atmosfera kiepska, zaczynają się u nas jelitowki, a do tego strasznie dokuczaja mi mdłości.

3jgxugpjji86cg4t.png
Masz prawo do L4 więc korzystaj z tego [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry