reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ogarniacie może jak ustawić wiadomości prywatne? Bo próbuje Ewa do Ciebie wysłać priv ale wyskakuje mi info że nie mam skonfigurowanych uprawnień / zgody na wysyłanie prywatnych wiadomości ?



Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Już cię zapisałam

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim szczęśliwym brzuchatkom!
W wigilię dowiedziałam się, że zostaje po raz trzeci mamą. Wielkie szczęście akurat na święta. Później badanie betaHCG tylko potwierdziło mój stan i moje-nasze szczęście.
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie i.....nie tego się niestety spodziewałam. Serduszko bije, płód żywy, ale przy ścianie macicy jest (i był też wcześniej) mięśniak, który urósł do rozmiarów ponad 4cm. Lekarka która wcześniej nie widziała przeciwwskazań do mojego zajścia w ciążę - teraz poinformowała mnie, że mam czekać na poronienie lub obumarcie płodu. Łzy samoistnie spływały mi po policzkach. Nawet nie bardzo chciała mi zakładać kartę ciąży i dawać skierowanie na badania twierdząc, że to i tak nie ma sensu. Wróciłam do domu i płakałam. Mam dwóch cudownych synów, a tutaj jestem bezsilna...... Wieczorem udałam się do innego lekarza, tym razem prywatnie. Powiedziałam mu to, co usłyszałam rano, chciałam usłyszeć niezależne zdanie, czy mogę cokolwiek zrobić, kurde jest XXIw! Przecież nie mogę tak po prostu czekać na najgorsze!
Zbadał mnie i powiedział, że owszem mięśniak jest, i jest duży, że jest to ciąża zagrożona (mięśniak plus dwa cc), ale......to nie jest tak! Że mam szansę donosić dziecko, że mięśniak jest na szczęście na prawej ścianie macicy i nie przeszkadza dziecku w tym, by prawidłowo rosło i się rozwijało. Dostałam duphaston i mam się nie przemęczać i dużo odpoczywać.

Boje się. Nie chce czytać przypadków innych dziewczyn z podobnymi przypadłościami, choć kiedyś czytałam nawet o takich mięśniakach 10cm w ciąży.
Mam nadzieję, że będzie mi dane być tu z wami do terminu i że dzieciątko które w sobie noszę będę mogła przytulić do siebie w sierpniu.

Termin mam wg om na 3.09.2018r, jeżeli wszystko będzie dobrze, maleństwo przyjdzie na świat przez cc pod sam koniec sierpnia.
 
@Najeli,musisz być dobrej myśli. Odpoczywaj dużo.

Czy któraś z Was miała lub miewa ucisk na jajnik? Jeśli tak to kiedy? Dzisiaj mi jakoś to doskwiera wyjątkowo uciążliwie.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie [emoji16] i życzę samych pozytywnych wieści od lekarzy.

A mnie bolą plecy na dole. Tak jak doktorek mówi kropuś jest zagnieżdżony na tylnej ściance i dla tego.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry