reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny [emoji4]

Chciałabym się przywitać [emoji39]
Nazywam się Paulina, jestem mamą Blanki która urodziła się w marcu 2016r.

Pierwsza ciążę poronilam w 2014r. W ok. 7tyg.

Test zrobiony 1stycznia. U ginekologa byłam ale ciaza bardzo młoda Jeszcze i nic oprócz pęcherzyka nie było widać [emoji4]

Pierwsza beta 283 robiona początkiem stycznia a druga robiona 2dni temu ponad 13 472 [emoji4]

Wizytę mam 23 stycznia i wtedy zobaczymy co dalej [emoji39]

Dzisiaj cały dzień mam takie mdłości i ból głowy że idzie oszalec [emoji16]

W sumie miałam Plan się przywitać po wizycie ale jakoś tak wyszło że dzisiaj jest ten dzień [emoji39]


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Co dziewczyn narzekających na mdłości. Byłam dziś u przesympatycznego gina i mnie pocieszył że kobiety które mają spore mdłości statystycznie częściej rodzą zdrowe dzieci :)

Wogole bardzo mi się dzisiejsza wizyta podobała. Pan doktor mnie przepytał o wszystko, opowiedział jakie badania kiedy i po co. Spędziłam u niego chyba z godzinę :O ale rozwiał wszystkie moje wątpliwości.
Zaczęłam rozważać prowadzenie ciąży w tej placówce. Kwestia toczy się tylko w kwestii finansów, bo mają trochę drogo. A w pracy mam od lutego zagwarantowany pakiet medyczny.

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ładnie :)
Który tydzień i jaki termin?
U mnie Beta 471, a progesteron 34.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom

Wychodzi 4t 1d jakos. Mam cykle 29-32 dniowe, jutro 32dc,
Nie wiem czy beta
Niska czy ok, mam nadzieje ze bedzie przyrastac ladnie [emoji7] na 18 mi sie udalo dostac do ginekologa, mam nadzieje ze da mi recepte na progesteron bo za niski :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczesna ciąża, za 2tyg usg :)
I w ferie go odwiedze, zrobimy badania. Na usg po prostu było za wcześnie cokolwiek robić. Uff.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
My kobiety tak mamy, że zamiast cierpliwie czekać to tylko sobie same dokładamy kłopotów. Dobrze, że się wszystko ułożyło u Ciebie ;)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do wyprawki to też bym najchętniej poleciała do sklepu. Ale jakieś wielkie zakupy nie będą raczej potrzebne, ponieważ moja starsza siostra jeszcze przed naszymi staraniami zapowiedziała, że wyprawka po jej dzieciaczkach czeka na dzień kiedy ja albo moja siostra będziemy w ciąży. Dodam że miała i chłopca i dziewczynkę. Wiadomo... Wózek i takie rzeczy będziemy musieli kupić ale z ciuszkami nie będzie większego problemu :)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@karmelovatte super wiadomość :)

@JoAnnaA250694 czasami nie ma co się poświęcać, inni rzadko kiedy myślą o nas

@komareczka witaj :) u mnie niestety pakiet objawów z dnia na dzień coraz szerszy :( mdłości, mam przez nie problem z myciem zębów... pryszcze, zmęczenie. Ale objawy i u Ciebie mogą się jeszcze pojawić

@Płomyk* nie mysl tak nawet, już nic do Ciebie nie przyjdzie. Ale tez zrobiłam test przed dniem @ i tez miałam lekki stres ze jednak się pojawi. Na moim pierwszym teście kreska była tak jasna ze teraz jej już zupełnie nie widać;) ale my dojrzeliśmy ;)

@Ewarut zaraz się zgłoszę

@Gosia0210 bardzo ładna beta :)

@MłodaMama93 witaj :) ja tez dopiero dzisiaj dołączyłam :)

@Brrrownie fajnie ze będziesz miała wyprawkę :) ale rozumiem całkowicie chęć kupowania, ja mam to samo ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja po córce mam 6 worków ubrań zostawionych[emoji39] chyba że będzie chłopak to niestety trzeba wyprawkę zrobić.

Wózek głęboki mam typowo dziewczęcy jedynie spacerowke mam pół na pół [emoji39]





Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
@karmelovatte super wiadomość :)

@JoAnnaA250694 czasami nie ma co się poświęcać, inni rzadko kiedy myślą o nas

@komareczka witaj :) u mnie niestety pakiet objawów z dnia na dzień coraz szerszy :( mdłości, mam przez nie problem z myciem zębów... pryszcze, zmęczenie. Ale objawy i u Ciebie mogą się jeszcze pojawić

@Płomyk* nie mysl tak nawet, już nic do Ciebie nie przyjdzie. Ale tez zrobiłam test przed dniem @ i tez miałam lekki stres ze jednak się pojawi. Na moim pierwszym teście kreska była tak jasna ze teraz jej już zupełnie nie widać;) ale my dojrzeliśmy ;)

@Ewarut zaraz się zgłoszę

@Gosia0210 bardzo ładna beta :)

@MłodaMama93 witaj :) ja tez dopiero dzisiaj dołączyłam :)

@Brrrownie fajnie ze będziesz miała wyprawkę :) ale rozumiem całkowicie chęć kupowania, ja mam to samo ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak komukolwiek mówię, to każdy mi się puka w głowę, że powinnam się cieszyć [emoji4] może i tak, ale jakoś opisy początków wszystkich znajomych i rodziny były inne[emoji4] ale pocieszam się tym, zegdyby coś się działo złego tam, to by były jakieś dziwne objawy chyba, plamienia, czy coś.
 
@komareczka ja ciąże z synem miałam idealna, jeśli były jakieś mdłości to naprawdę rzadko, także naprawdę różnie może być teraz ciąże możesz przejść super a następna zupełnie inaczej ;)
Ja nie wiem czy u mnie to wiek, czy może faktycznie chodzi o płeć ale teraz jestem 5 lat starsza i ciąże przechodzę bardzo złe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
O matko dziewczyny jajo zniose zaraz. Cos mnie cisnie u dołu placów po prawej stronie. Próbowałam rozchodzić. Za nic nie moge sie wziąć zeby szybciej czas zleciał bo sie skupic nie moge. Niech ten dzien sie juz skonczy
 
Do góry