reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kupujecie już jakieś rzeczy dla dzidziusia? Bo ja jeszcze nic nie zaczelam, myślę że mam czas ale nie wiem w sumie może pora zacząć się powoli rozglądać?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nic nie kupuję. Jakieś drobiazgi zacznę może w maju. Na większe zakupy wybieramy się z P w czerwcu.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez jeszcze nic nie kupuje. Gdzies kolo maja-czerwca zaczne cos sie rozgladac i kupować. :) jakoś mnie nie ciągnie do zakupów.
 
Widze ze chyba poki co przewaga chlopcow? :) u mnie na prenatalnych w 12+6 nie bylo nic widac. A jak zapytalam swojego gin na wizycie w 14+5 to niby juz cos bylo widac ale lekarz nie byl pewny w kazdym razie zapytal czy powiedziec a ja spanikowalam i stwierdzilam ze jeszcze noe chce wiedziec :D nast wizyte mam zaraz po swietach we wtorek to bedzie juz 17+5 to juz sie dowiem..ale szczerze z racji tego ze to moje pierwsze dziecko, plec mi obojetna. Byle bylo dobrze do samego konca.. Bo w sumie zadnych mdlosci nigdy nie mialam,zero objawow az strach :D a co do kupowania rzeczy to ja tez nawet o tym nie mysle jeszcze..:)
 
Ja tez jeszcze zero zakupów, czekam na okolice czerwca z pierwszymi zakupami choc moze hak poznam płeć to coś mnie juz skusi jak siebie znam:-D ja namietnie ogladam wozki, bylam zdecydowana na navingtona ale mialam okazje ogladnac dokladnie i skladanie go jest mega zajmujace a ja potrzebuje czegos cos szybko wpakuje do auta wiec po owilam poszukiwania....dzisiaj dopadl mnie epizod z biegunką...dostalam takich bolesci zoladka ze myslalam ze sie wykoncze a potem kto pierwszy do łazienki i gonienie co chwilę, dzwonilam do lekarki bo spanikowalam trochę, zazylam leki i juz lepiej...nikomu nie zyczę.
 
Ja o zakupach nie myślę. W sumie nawet nie wiem co trzeba mieć za bardzo. Koło wakacji ogarnę temat bardziej.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jeszcze zero zakupów, czekam na okolice czerwca z pierwszymi zakupami choc moze hak poznam płeć to coś mnie juz skusi jak siebie znam:-D ja namietnie ogladam wozki, bylam zdecydowana na navingtona ale mialam okazje ogladnac dokladnie i skladanie go jest mega zajmujace a ja potrzebuje czegos cos szybko wpakuje do auta wiec po owilam poszukiwania....dzisiaj dopadl mnie epizod z biegunką...dostalam takich bolesci zoladka ze myslalam ze sie wykoncze a potem kto pierwszy do łazienki i gonienie co chwilę, dzwonilam do lekarki bo spanikowalam trochę, zazylam leki i juz lepiej...nikomu nie zyczę.
Oj ja też wózki oglądam A mi znowu podoba się tako junama. Fajne że jest nie z materiału a z Eko skóry. Oj współczuję ja miałam jakiś tydzień temu. Mi przeszło po jednym dniu bez leków. Ale wiem co przechodzisz.
 
reklama
Do góry