reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ooo szkoda że wszystkie przenosicie się na fb. Co prawda mało kiedy się udzielam ale czytam Was od samego początku . Co ja będę teraz czytać na spacerach :frown:.
 
reklama
Jestem mamą Julianka Ur. 3.10.2018 przez CC, mimo że termin miałam na 24 września i nastawiałam się na VBAC. Chciałabym się przyznać, że czytam Was od wielu długich miesięcy. (Jeszcze zanim Agata opuściła nasze forum. Pamiętacie ja? Ciekawe jak sobie radzi...)Nie udzielałam się z nieśmiałości, mimo że wraz z Wami przeżywałam każdy dzień. Widzę że wątek umiera... Mało kto już zagląda. Brak juz najwięcej piszacych Goj, Bajdelki,obu Olek,wiciowej.. Nie wspomnę o StarAnia która byla moim idolem i guru. Chciałabym, póki ktoś tu jeszcze zaglada, wyrazić swój żal i smutek , będzie mi Was brakowało oraz przeprosić za podglądanie z ukrycia. Nie linczujcie proszę... Dziękuję Wam za ten czas , bo dzieki temu forum, waszym radom i doświadczeniom ominął mnie tym razem Baby Blues. Nie byłam sama...
Życzę Wam wszystkim i Waszym kochanym maluszkom wszystkiego dobrego i przesyłam po kilo cukru (na słodkie życie [emoji39]) . [emoji8][emoji8][emoji8] Ehh...Musiałam to wyrzucić z siebie... [emoji15] [emoji22] Pozdrawiam...
 
Moje dziecko śpiewa o 3 w nocy [emoji848]
To macie wesołe noce :)

Chloe nosidla polecane są dla starszych dzieci.

My się wczoraj szczepiliśmy. Różnicy nie widzę, bo maruda taka sama jak zawsze. Nawet lekarka była w szoku, bo przed szczepienie przez ponad godzinę ciągle płakała. Ani ja ani ona nie mogłyśmy jej uspokoić. I mówię jej, ze tak jest dzień w dzien, ze głównym jej zajęciem nie jesy spanie czy jedzenie a placz. Stwierdziła tylko, ze jakas przyczyna musi być, szkoda tylko, ze nie ma pojęcia co.

Dziś mam zamiar wsadzić ją w fotelik samochodowy Do południa i gdzieś pojechać z nadzieją, ze zaśnie na dłużej niż 10 minut ;)
 
To macie wesołe noce :)

Chloe nosidla polecane są dla starszych dzieci.

My się wczoraj szczepiliśmy. Różnicy nie widzę, bo maruda taka sama jak zawsze. Nawet lekarka była w szoku, bo przed szczepienie przez ponad godzinę ciągle płakała. Ani ja ani ona nie mogłyśmy jej uspokoić. I mówię jej, ze tak jest dzień w dzien, ze głównym jej zajęciem nie jesy spanie czy jedzenie a placz. Stwierdziła tylko, ze jakas przyczyna musi być, szkoda tylko, ze nie ma pojęcia co.

Dziś mam zamiar wsadzić ją w fotelik samochodowy Do południa i gdzieś pojechać z nadzieją, ze zaśnie na dłużej niż 10 minut ;)
A w wózku nie chce spać?
 
reklama
Do góry