reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Był z dziewczyną w restauracji i zatrzymało mu się serce . Zmarł przy stoliku.
Nie chce nawet myśleć o tym co czują jego bliscy , straszna tragedia :(
To mnie mega przeraża... Córka mojej matki koleżanki tak umarła w metrze. Jechała na uczelnię. Pan Bóg wyłączył jej serce i już koniec. Dziewczyna 21 lat miała. A mój szwagier. 31 lat. Poszedł spać i już się nie obudził. Też serce zgasło. Totalnie mnie takie rzeczy rozwalają...
 
Biedny Alek :(
A jak teraz ? Spokojny ?

Wczesniej obudzil sie w nawet niezlym nastroju, pousmiechal sie i zasnal a ja razem z nim. Teraz sie przebudził i marudzil, wydawalo mi sie ze jest troche cieply, ale niby goraczki nie ma. Dalam mu czopek jak kazala lekarka i jakos usnal. Zobaczymy jak bedzie w nocy
 
Dziękuję za miłe przyjęcie. Szkoda tylko, że tak dużo osób znika.

Ciąża minęła mi tak szybko, ze nie myślałam o forach itp. Za to teraz spędzam pół dnia z komórką bo mloda spi tylko na rękach i czas jej drzemek jakoś muszę sobie zająć ;)

U nas dziś ciężki dzień. Do godziny 14 zero drzemek i ciągły płacz. Nie możemy też jakoś ogarnąć spania nocnego i chodzi spac po 22 z wielkim rykiem. Mam wrażenie, że te placze to są ze zmęczenia... A zasnąć jej ciężko.
 
reklama
Do góry