reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A jeszcze dziwne jest dla mnie to, ze podczas karmienia jak krzyczy, wyglada na to ze go boli, nie chce juz chwycic sutka, a zmienie piers i jest spoko. Tylko potem po drugim cycku znowu krzyczy. Juz nie mam sily dzisiaj
Moj tez czasami krzyczy przy cycku jak nie jest glodny a chce ssac i wtedy mu zabieram i sie uspokaja. Np w nocy nigdy nie ma takiej sytuacji zeby krzyczal, bo zawsze wstaje glodny. Czasem tez krzyczy jak jest naplyw mleka i za szybko mu leci, ale to tez w nocy sie nie zdarza. U Ciebie te krostki wygladaja podobnie jak u nas jak mial tradzik
 
Ostatnia edycja:
Ja pierdziule moja już mnie dziś na wytrzymałość testuje [emoji21][emoji21][emoji21] tyle co dłużej spała na spacerze a tak tylko drzemki przy cycu i niedaj Boże wypadnie jej z buzi to oczy jak 5 złotych [emoji15] leży i rozgląda się po sypialni i wzrok kieruje na mnie i patrzy się tymi swoimi ślipiami [emoji16] chwilę jeszcze poleży max 5 minut i zaraz zaczyna drzeć paszczaka [emoji30]
Ja po kapaniu miałam zabawę że wtykanie smoka! Ale już od jakiegoś czasu się wycwanilam że mam zasadę iż po kąpieli nie wyciągam z łóżeczka ewentualnie tylko odbić w razie w więc moje dzieci w tym pokoju oglądając bajkę więc jedna z blizniaczek (na zmianę) siedzi na łóżku ogląda tv i wciska smoka jak tylko wypadnie takie o maja zadanie Hehe a ja w tym czasie wkoncu się kąpię i ogarniamy kuchnie.....
 
To koniecznie zbadaj... bo to "cofanie" płacz przy cycku lub po cycku zaraz wszystko na refluks wskazuje... trzeba by jakiego gastrologa zapytać żeby go zbadał...
Ostanio na usg brzucha lekarka stwierdzila, ze moj ma refluks, ale gadala tez pelno glupot, wiec nie przywiazywalam do tego uwagi. Ale jesli rzeczywiscie ma, to co sie z tym robi?
 
reklama
Moj tez czasami krzyczy przy cycku jak nie jest glodny a chce ssac i wtedy mu zabieram i sie uspokaja. Np w nocy nigdy nie ma takiej sytuacji zeby krzyczal, bo zawszs wstaje glodny. Czasem tez krzyczy jak jest naplyw mleka i za szybko mu leci, ale to tez w nocy sie nie zdaza. U Ciebie te krostki wygladaja podobnie jak u nas jak mial tradzik

To tez moze tak byc czasem, bo wrzeszczy a ulewa, jak daje smoka to wtedy gra gitara
 
Do góry